Zavrieť

Porady

Nákup z Číny

Zdravím,
chcela by som si objednať pár "akože" značkových vecí z Číny pre vlastnú spotrebu je to možné, kedže sú to falošné veci nie až takých drahých dizajnérkych značiek je to možné alebo mi to nepustia colníci, kedže mi to odtial pošlú ako "gift." Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Adea je offline (nepripojený) Adea

    Adea
    objednaj nemusis mat strach, nik to preclievat nebude
    osobne som takto pre vlastnu spotrebu a kamosov pokupil veci cirka za 1000$

    Richi8 je offline (nepripojený) Richi8

    Richi8
    A to odkial objednavate ak mozem vediet?teda lepsie sa opytam cez koho to objdnavate je nato stranka alebo niejaky dodavatel?Dakujem
    Akože nič? lebo ja ked objednavam z USA tak ma vždy bombarduju z colneho..a nevies mi poradit s tym paypal, ked už mam personal account ako sa to plati? Thanx

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    Adea Pozri príspevok
    objednaj nemusis mat strach, nik to preclievat nebude
    osobne som takto pre vlastnu spotrebu a kamosov pokupil veci cirka za 1000$
    skus to urobit par krat a uz sa colnikov nezbavis

    drotar je offline (nepripojený) drotar

    drotar
    Myslim ze to nieje take zle. Vacsinou skutocne neplatis nic. A do clo platis aj tak az nad 150€ a aj to nie u vsetkeho. Napr pocitacové veci su bez cla. Ja som uz kupoval kadeco od HDD prehravaca cez DVD do auta az po drobnosti typu keramicky nozik alebo oblecenie pre psa a mam dobre skusenosti. Zamozrejme vsetko treba robit s rozumom...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.