Zavrieť

Porady

Trapasy

Ked som bol mladší,vystupoval som z autobusu plného pekných študentiek s taškami v rukách a vtedy mi spadli nohavice,lebo povolil remen.Mali ste vy alebo niekto Váš znamý nejaký trapas?
Usporiadat
Mihi Mihi

Mihi je offline (nepripojený) Mihi

Veselý človek
Keď som bola stredoškoláčka, tak u nás v dedine bola nejaká veselica. Ja som si kúpila nové šaty z látky, ktorá bola podobná zamatu. Do miestneho kulturáku sa bolo treba peši presunúť asi 500 m. Bolo to v zime, na šaty som si obliekla kabát a rezko som stúpala na zábavu. Ešte pred dverami kulturáku som si rozopla kabát (aby pri vstupe hneď bolo vidieť pod kabátom moje krásne nové šaty) a hrdo som vkročila dovnútra. Po niekoľkých úsmevoch na okolitých fešákov ku mne priskočil môj otec (ktorý tam bol našťastie ako bezpečnostná hliadka) a snažil sa ma zakryť a vytlačiť vonku z dverí. Keď sa mu to napriek mojim protestom nejako podarilo, tak som pred dverami zistila, že moje nové šaty sa pri chôdzi postupne vysunuli po podšívke kabáta a skončili zrolované pod pazuchami ... ešteže som si potrpela na pekné spodné prádlo a mala som pekné nohavičky...
0 0
Mihi Mihi

Mihi je offline (nepripojený) Mihi

Veselý človek
Pre náš vlastný osobnostný rast by sme sa vraj mali aspoň raz cez deň blamovať, alebo začiť nejaký maličký "trapasík".
Mne sa to celkom darí, tak priložím ešte jeden zo súčastnosti:

Niekoľko dní nepretržite som sedela v kancelárii špedičnej firmy a vybavovala telefonáty. Môj jediný kontakt s ľuďmi bol cez telefon (v noci keď som odchádzala domov, už všetci ľudia spali ). Bolo treba ísť vybaviť jedno povolenie na okres. Išla som tam, po úspešnom jednaní s vedúcim som sa s ním vo dverách rozlúčila: "Ďakujem Vám veľmi pekne, dopočutia."
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Kazu Pozri príspevok
Viem si predstaviť ako ti muselo byť, ale ja som taká beštia škodoradostnááá .......ale byť tou nevestou tak by si si musela kúpiť nový telefón
Nanešťastie to som bola aj svadobná matka sediaca v prvom rade pod starostovým nosom, ale aj našťastie svadobná matka a nevesta si to asi s tým mobilom asi rozmyslela, lebo by som im musela o to "krátiť" svadobný dar
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ZEvina Pozri príspevok
Nanešťastie to som bola aj svadobná matka sediaca v prvom rade pod starostovým nosom, ale aj našťastie svadobná matka a nevesta si to asi s tým mobilom asi rozmyslela, lebo by som im musela o to "krátiť" svadobný dar
TAk blahoželám svadobnej mame, aj mladým. Nech ich v spoločnom živote sprevádza len samé šťastie. Nech sa im vyvarujú trapasy.
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Mala som moje služobné auto v servise a potrebovala som ísť na DÚ, tak som si zobrala riaditeľov novučičký Citroen Crosser. Napadlo ma, že zamachrujem pred susedmi a zastavím sa doma, nech si myslia, že v robote jazdím na takomto parádnom aute. A veru som "zamachrovala". Pri cúvaní som nevidela tri plné smetné koše, ktoré som prevrátila! Pri tom hluku veru vybehli všetcia, čo boli vtedy doma a nepozerali na parádne auto, ale na mňa, ako zbieram vysypané smeti!
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
... som si spomenula na jednu moju kolegyňu.... ráno dobehne celá udychčaná do práce.... zaspala som..... Ja sa na ňu lepšie pozriem - a ona zelené ústa ako trojdňový utopenec V tej rýchlosti si miesto rúžu natrela ústa zeleným tieňom na viečka (tie skôr narodené si určite pamätajú tie vysúvacie mastné tiene na oči ako rúž) a ešte tak išla aj celou cestou autobusom.
0 0
timkoprvy timkoprvy

timkoprvy je offline (nepripojený) timkoprvy

Mihi Pozri príspevok
Keď som bola stredoškoláčka, tak u nás v dedine bola nejaká veselica. Ja som si kúpila nové šaty z látky, ktorá bola podobná zamatu. Do miestneho kulturáku sa bolo treba peši presunúť asi 500 m. Bolo to v zime, na šaty som si obliekla kabát a rezko som stúpala na zábavu. Ešte pred dverami kulturáku som si rozopla kabát (aby pri vstupe hneď bolo vidieť pod kabátom moje krásne nové šaty) a hrdo som vkročila dovnútra. Po niekoľkých úsmevoch na okolitých fešákov ku mne priskočil môj otec (ktorý tam bol našťastie ako bezpečnostná hliadka) a snažil sa ma zakryť a vytlačiť vonku z dverí. Keď sa mu to napriek mojim protestom nejako podarilo, tak som pred dverami zistila, že moje nové šaty sa pri chôdzi postupne vysunuli po podšívke kabáta a skončili zrolované pod pazuchami ... ešteže som si potrpela na pekné spodné prádlo a mala som pekné nohavičky...
Ešte, že tá zábava nebola v lete

PS
Ale zas si predstav koľkých by si rozveselila kebyže si bez nohavičiek .
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Zvoním u pani Polákovej na domový zvonček - Dobrý deň, tu je Poláková, doniesla som Vám uhorky. - Na druhej strane - KTO?????? Prepáčte - tu je.... a predstavila som sa svojím priezviskom! Zabudla som už všetko možné, ale vlastné priezvisko, ktoré vlastním už 34 rokov????
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Teraz sa mi tam nepozerajte vážení, alebo žeby práve teraz?
http://www.pluska.sk/soubiznis/domac...te-vetrom.html
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

BRATISLAVA - Čaro nechceného! Moderátorovi verejnoprávnej televízie Miroslavovi Frindtovi (41) sa v stredajšom večernom spravodajstve podarilo naozaj vtipné faux pas. Počas toho, ako uvádzal reportáž o Jaslovských Bohuniciach, utrúsil brebt, ktorý sa zrejme zapíše k najlepším v roku 2013. Divákov pobavil tým, že hasiči podľa neho neevakuovali, ale ejakulovali.


1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať