Zavrieť

Porady

Paypal - poslanie penazi

Zdravim poradakov

potreboval by som poradit ohladom paypal, nemam tam ucet ale potreboval by som ho vytvorit.
Mam ucet v slovenskej sporitelni+internet banking

Takze mam 2 otazky.
1, Pri registracii odo mna pyta cislo karty, a je tam visa atd... neviem co tam mam robit ked ani jednu tu kartu nemam
ale na karte od slovenskej sporitelne pise visa electron
mam v tom trochu hokej
2, Ked budem mat ucet ako na neho poslem peniaze ? da sa to vobec ?
chcel by som nieco nakupit v dealextreme a pokial viem iny sposob platby nieje a na dobierku neposielaju
Vopred dakujem
Usporiadat
chrobak1 chrobak1

chrobak1 je offline (nepripojený) chrobak1

ale nejde o to 1.50 ale o to ze mi ich stiahlo ale v IB to v obratoch nieje a tiez nemam este kod
0 0
chrobak1 chrobak1

chrobak1 je offline (nepripojený) chrobak1

tak som dal opat verifikovat kartu a hned mi stiahlo z uctu 1.50 ale v internet bankingu v obratoch to nieje
0 0
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

mne sa to zjavilo v obratoch v IB az po tyzdni, zaujimave pri tom bolo ze novsie transakcie mi normalne nabiehali dalej
ked to potrebujes nutne zajdi na pobocku, tam ti to cislo vedia pozriet
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

sorry ja som uz pisal, tiez som mal problem s verifikaciou .... a teraz mi strhli 2 razy 1,5€ z ktoreho mam zadat teraz to 4 miestne cislo ?
0 0
chrobak1 chrobak1

chrobak1 je offline (nepripojený) chrobak1

mecky: jasne pockam do stredy a potom zavolam na sporotel vdaka

Fero11: z toho novsieho, pise to aj ked davas dalsiu verifikaciu ze ked ti pride kod mas pouzit ten novy nie stary
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Nuz zadal som ten novsi kod a
You have entered an old PayPal code. Please enter the new 4-digit PayPal code from your card statement.
zadal som starsi kod a vypisalo to iste, co teraz ??

edit. ale ako som si vsimol, tak mam # Status: Verified (cize je to overene) ale v Notifications mam stale Confirm my debit or credit card
Naposledy upravil Fero11 : 18.04.11 at 07:12
0 0
newmi newmi

newmi je offline (nepripojený) newmi

ked ti pojde platit tak neries nejake hlasky
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Takze dokonca to stiahlo aj treti krat 1,5€ asi som to trikrat vyziadal ... ale ten treti kod uz sedel a vsetko co mi ztiahlo my uz aj vratili na paypale
0 0
chrobak1 chrobak1

chrobak1 je offline (nepripojený) chrobak1

Tak vsetko spravene, prva objednavka spravena z deal extreme, velmi krasne dakujem vsetkym za rady a hlavne trpezlivost ste vsetci super

inak taka drobna otazka, tie 3 eura (co som dal na verifikaciu 2x) sa mi vratily na paypal ucet, spravil som objednavku z deal extreme a stiahlo mi ich, asi normalka.

Ale tie peniaze som mal na paypale ale co ked potom budem objednavat nieco drahsie, peniaze mi stiahne rovno z mojho uctu ? a ako dlho trva kym sa dostanu k prijimatelovi ?
0 0
newmi newmi

newmi je offline (nepripojený) newmi

cez paypal ti to hned ako si vyziadaju platbu stiahne z karty. Kedy sa to dostane k nim, to mna veru trapit nemusi. Co myslis, ze si budem davat moje tazko zarobene dukaty dakam na paypal, kde budu zbytocne trcat? :-D Ja mam na paypal 1,5€ a objednaval som baterku za 30€ a sluchatka za 8€ :-D
0 0
zel3nak zel3nak

zel3nak je offline (nepripojený) zel3nak

visa electron ti pojde, das tam visa. a potom posielanie penazi sa robi na email predajcu, ktory ma na paypal registrovany. je to jednoduche.
0 0
hawaika hawaika

hawaika je offline (nepripojený) hawaika

Ahoj, potrebujem poradit, objednavala som si z dealextreme.com, lenze nejako mi asi nepresla objednavka, lebo mi nezadalo bulkrate - shippment 1.70, tak som ju na druhy den zrusila, ale zistila som ze mi stiahli hned cez paypal z uctu peniaze za nu, tak neviem co mam teraz robit, cakat, kym mi vratia peniaze?...
0 0
klatuu klatuu

klatuu je offline (nepripojený) klatuu

ked si to zrusila na dealextreme, tak ti to podla mna do par dni vratia
0 0
hawaika hawaika

hawaika je offline (nepripojený) hawaika

Dakujem za odpoved, ale vies problem asi nastal, lebo ja som si nevsimla ze priatel bol prihlaseny, lebo potvrdzovaciu spravu o mojej objednavke poslali na jeho email ale paypal stiahli mne, z mojho uctu a zatial mi nic nevratili ani na paypal ucte a ani to nepriratali k dalsej objednavke, ktoru som robila a najlepsie je ze objednavka nie je zobrazena ani na priatelovom ani na mojom ucte, az ked konkretne zadam to objednavacie cislo, tak az potom sa zobrazi na jeho ucte. Ja som sa docitala ze pokial objednavka nebola odoslana, tak by mali vratit peniaze, objednavala som 21.11 a rusila hned 22.11. tak asi musim cakat...a chcela by som sa este spytat, mam tam objednavku, ktora uz 2 tydzdne caka na dodavatela a uvazujem nad jej zrusenim, lebo nebola este odoslana, a nemyslim ze pride do Vianoc, ale sa bojim, ze mi nevratia peniaze, lebo zatial mi hned stiahli kazdu jednu z uctu, tak neviem...este chcem dopisat ze ta objednavka je na DX zrusena, hned v ten druhy den bola ako som pisala...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať