Zavrieť

Porady

Štvrťročný prehľad preddavkov na daň

Ahojte poraďáci, som čerstvá "účtovníčka a mzdárka" a pomaly sa len učím a zaškoľujem a naberám akú-takú prax. V niektorých veciach mám však ešte dosť hokej. Možno je to hlúpa otázka, ale môžete mi poradiť keďže sa blíži hraničný termín, či sa podáva prehľad o zrazených a odvedených preddavkov na daň za štvrťrok, keď nám ešte účtovníčka neurobila RZD za rok 2010? Dala odklad na tri mesiace a RZD budeme mať podané až v júni. Ďakujem
Naposledy upravil Dav : 29.04.11 at 18:20
Usporiadat
Lucinka23 Lucinka23

Lucinka23 je offline (nepripojený) Lucinka23

nie vôbec nás nekontaktoval doteraz, tak neviem čo mám spraviť. Či mám zaslať hlásenie a čakať alebo s hlásením zaslať aj opravný.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
Lucinka23 Pozri príspevok
nie vôbec nás nekontaktoval doteraz, tak neviem čo mám spraviť. Či mám zaslať hlásenie a čakať alebo s hlásením zaslať aj opravný.
pošli aj to aj to, prípadne aj so sprievodným listom.
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Lucinka23 Pozri príspevok
nie vôbec nás nekontaktoval doteraz, tak neviem čo mám spraviť. Či mám zaslať hlásenie a čakať alebo s hlásením zaslať aj opravný.
určite nečakaj, zanes spolu s hlásením aj opravné, pretože by ti to hlásenie nesedelo so štvrťročnými prehladmi..
0 0
Lucinka23 Lucinka23

Lucinka23 je offline (nepripojený) Lucinka23

Ďakujem všetkým za odpovede.
0 0
Tony1 Tony1

Tony1 je offline (nepripojený) Tony1

Potrebovala by som poradiť: Máme zamestnancov, ktorí sú vysielaní na pracovnú zahraničnú cestu na dlhšie obdobia. Celý ten čas platia z príjmu, ktorí od nás dostávajú daň v zahraničí. Ja som ich do ročného hlásenia nedávala. Veď daň tu neplatili celý rok, dávala som tam len tých zamestnancov, ktorí tu pracovali. Ale teraz neviem, ako s týmto novým prehľadom. Ja by som ich tam nedávala, veď stále tu daň neplatia, ale neviem, ako teraz, keď na Slovensku platia odvody a do prehľadu sa už píšu aj tie. Dala som si nastaviť program tak, aby mi ich do prehľadu neťahalo a teraz neviem, je to správne?
Naposledy upravil Tony1 : 26.02.12 at 15:07
0 0
Tony1 Tony1

Tony1 je offline (nepripojený) Tony1

Tony1 Pozri príspevok
Potrebovala by som poradiť: Máme zamestnancov, ktorí sú vysielaní na pracovnú zahraničnú cestu na dlhšie obdobia. Celý ten čas platia z príjmu, ktorí od nás dostávajú daň v zahraničí. Ja som ich do ročného hlásenia nedávala. Veď daň tu neplatili celý rok, dávala som tam len tých zamestnancov, ktorí tu pracovali. Ale teraz neviem, ako s týmto novým prehľadom. Ja by som ich tam nedávala, veď stále tu daň neplatia, ale neviem, ako teraz, keď na Slovensku platia odvody a do prehľadu sa už píšu aj tie. Dala som si nastaviť program tak, aby mi ich do prehľadu neťahalo a teraz neviem, je to správne?

Posúvam otázku.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať