Zavrieť

Porady

Kolko sa berie za natieranie strechy?

Dobrý deň,chcela by som sa opýtat kolko asi tak brigadnici beru za antrettie strechy na hodinu.Farba a material poskytneme my,neviem ci to zalezi od plochy strechy alebo od odpracovanych hodin....hm?
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
Retuska Pozri príspevok
Dobrý deň,chcela by som sa opýtat kolko asi tak brigadnici beru za antrettie strechy na hodinu.Farba a material poskytneme my,neviem ci to zalezi od plochy strechy alebo od odpracovanych hodin....hm?
Ked sa dohodnes s niekym na odpracovanych hodinach, tak ver, ze budu cas iba predlzovat a ty preplatis.
Lepsie je sa dohodnut na celkovej cene, za komplet odvedenu robotu.

Len pravdu povediac, neviem, ci zozenies nejakych sikovnych brigadnikov...
A cena zalezi aj odkial si,ake su u vas platy atd.

ja som pred 5.rokmi hladala nejakych dvoch chalanov,aby mi zlozili z nakladiaka 5 kubikov dreva.Ziadne velke, tazke kusy,mensie,krbove drevo.
Bezne nam to dvom,s muzom trva 30-40 min.
Synovi som kazala, nech sa spyta nejakych kamosov,prip. nejakych nezamestnanych nablizku.
No, nenasiel nikoho,lebo za tisicku sa na pol hodinu nikomu nechcelo prist... Vraj malo...

Hlasovalo 5 pouzivatelov

Užitočné (5)
Lubaba, terezamaria, Stefan2005, Mária27, jozomako
5

andiablo je offline (nepripojený) andiablo

andiablo
Ak sa jedná o natieranie plechvej strechy. no záleží na type strechy a koľko chcete náterov, zároveň i brúsenie. No ja som pred 4 rokmi mal nasledovný cenník za obrusenie strechy od 10sk/m2 a za každú vrstvu farbu to iste. Meter vychádzal od 45SK/m2 pri dvoch náteroch. Ale niekde sme sa dohodli na hodinovke a tam som bral 250 SK/h a to vtedy ak bola moc tvarovaná strecha.
Naposledy upravil andiablo : 29.04.11 at 06:37

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Oliwa
A predsa k téme:
Ľudia, prosím Vás, čítajte to po sebe ... každému sa môžu šmyknúť prsty, ale "antrettie" a "pechvej" - to je "po aky"?

Retuska je offline (nepripojený) Retuska

Retuska
tak ono by to bolo tak ze priatel s kamaratom by to antierali,rpeto sa pytam.priatel enche nic ale rpedsa niesme rodina,takze nasi mu za tu robotu chcu dat.kedze si mal povedat cenu a on nic nepyta musime mu urcit my no ale chcem vediet kolko je tak optimalne....

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Oliwa
Retuska Pozri príspevok
tak ono by to bolo tak ze priatel s kamaratom by to antierali,rpeto sa pytam.priatel enche nic ale rpedsa niesme rodina,takze nasi mu za tu robotu chcu dat.kedze si mal povedat cenu a on nic nepyta musime mu urcit my no ale chcem vediet kolko je tak optimalne....
Toto nemyslíš vážne, však?
Retuška, mohla by si prosím Ťa tie svoje príspevky pred odoslaním trochu "vyretušovať?"

Tak nech Ťa Vaši dajú tomu priateľovi /ako v rozprávke/ - za ežnu...! Ale keď on nič nepýta, tak neviem...
Naposledy upravil Oliwa : 29.04.11 at 09:35

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

veronikasad
Ale "pani učitelka", nebuď taká prísna, veď to sú také milé "prešmyčky" ...

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Oliwa
Ale v takom minipríspevku - a toľko? A nie som pani učiteľka...
Naposledy upravil Oliwa : 29.04.11 at 10:08

robin78 je offline (nepripojený) robin78

robin78
hehe, poradie pismen v slove nie je dolezite, podstatne ze su tam vsetky pismena

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.