Zavrieť

Porady

Cena kanalizacnej pripojky

Ahojte, ma niekto skusenost s pripojenim sa na obecnu kanalizaciu na opacnej strane asfaltovej cesty ? Mam pozemok, kde pripojka je na opacnej strane a je tesne pred koncom ulice, teda je predpoklad, ze bude v nizsich urovniach z dovodu spadu. Cesta je novo vybudovana, asfaltova a bude ju nutne bud rozkopat alebo krtkovat, sirka asi 4 az 5 metrov.
Od susedov mam info, ze kanalizacia je v hlbke 4 metrov?! Je to mozne? Zda sa mi to prilis hlboko a to za predpokladu, ze ulica ma v buducnosti este dalej pokracovat aspon dalsich 200 metrov.
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Palusko.sk je offline (nepripojený) Palusko.sk

    Palusko.sk
    Jedine rozkopat, krtkovanim taku velku dieru asi nespravis, iba ak profi prerazackou na ktorej sa nedoplatis. 4m to s ami zda teda prehnane, ved otvor najblizsi poklop a uvidis. Kazdopadne cena bude cca 25e za 5m rury plus cena vykopu podla toho akych drahych ciganov zozenies alebo si to vykopes sam.

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    4m hlbka nie je prehnana, ja som mal 4,5m. Ide o to, ze som na konci zastavby, kusok od precerpavacky, kde je cela obec vyspadovana

    Cena za pretlacanie pod cestou bola 600 eur za 8m. Nehovoriac o tom, ze som krizoval plyn, 3x vodu (obecna a dva vodovody) + optiku a metaliku od telekomunistov...

    Cena kanalizacnej pripojky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.