Zavrieť

Porady

Ako postupovať pri zakladaní web stránky?

Od čoho sa odvíja cena? Platím si doménu na nete? Mesačne/ročne/závisí od dohody/...? Priemerné ceny stránok? Možnosti spravovania? Ako je to s reklamou? Potrebujem voľnú živnosť resp. inú formu podnikania? Prípadne iné info, ktoré musím zistiť? Na čo si mám dať pozor?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vcielkaisr je offline (nepripojený) vcielkaisr

    som na čiastočnom invalidno dôchodku ...viac vcielkaisr
    za doménu vlastnú sa platí ako aj za webhosting,neplatí sa tzv subdomény a hosting na napríklad estranky,blogspot,wp, ic.cz atd-pri platenom hostingu je výhodna ročná platba a cena hostingu je zavisla od náročnosti webových aplikacie,traficcu atd http://websupport.sk/ -tam by ti možno poradili viac

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    domenove meno .sk je cca 19 eur/rocne
    webhosting (miesto kde su ulozene data) od 0,5 do 200 eur mesacne
    tvorba webstranky cca od 20 do 3000 eur, pri velmi velmi zlozitych aplikaciach sa vsak moze vysplhat do desattisicov, ale to zrejme nebude tvoj pripad

    zubro85 je offline (nepripojený) zubro85

    zubro85
    to je asi ako otazka kolko stoji auto, kolko stoja gumy na to auto a kolko stoji olej do toho auta..

    je to velmi rozne, domena .sk ako bolo spomenute do 20EUR
    hosting moze byt aj zadarmo, ale len ako subdobmena - tvaru nieco.firmaposkytujucahosting.sk

    zivnost na to aby si mohol vlastnit domenu a mal zaplateny hosting nepotrebujes

    hosting vyberaj podla kvality poskytovatela a stability serverov, aby sa ti nestalo ze ti bude stranka casto vypadavat, najlepsou reklamou su referencie velkych firiem, pripadne to mozes posudit podla stranok na ktore casto chodis a teda vies ci su stabilne

    darkangel je offline (nepripojený) darkangel

    Projekt manazer, team leader ...viac darkangel
    Co sa týka ceny webstránok.. Dajte si fakt záležať na výbere spoločnosti, ktorá Vám tu stránku bude vytvárať. Nieje všetko zlato čo sa bliští. Moje posledné dva projekty som prerábal už hotové stránky uplne od začiatku, čiže predpokladám ze náš klient platil za tu stránku 2x . Tak isto treba myslieť aj na SEO optimálizáciu hneď na začiatku.

    Čo sa tyka webhostingu - pouzivam forpsi a webglobe.. a doposial fakt spokojnosť. Bez výpadkov, stabilná rýchlosť.


    Marek Kolesár
    .NetBS sro

    voo je offline (nepripojený) voo

    voo
    ahoj, ja nakupujem domeny za cca 13eur a 2x5Gb hosting za cca 50eur. ak mas zaujem o blizsie info napisem ti cez ss kde. Nechcem tu robit reklamu

    Ako postupovať pri zakladaní web stránky?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.