Zavrieť

Porady

Action center vo W7 (angl)

Nechtiac som si odklikla oznam,ktory mi vyskocil v pravom dolnom rohu,ze Action center nasiel nejake vyrusy. Sice nejake nasiel, ale z programu neslo nijako odist,jedine zakupenim plnej verzie...
Po celoddennej namahe sa mi to nejak podarilo,ale stale mam s PC problem
-nic !! nejde otvorit dvojklikom
-odinstaloval sa avast
atd.

Ak kliknem na hocijaku ikonku vypisuje:

-this file does not have a program associated with it for performing this action.Please install a program or,if one abready installed create an association in the defaultd programs control panel

- the item you selected is unavailable.It might been moved renamed,or removed. Do you want to remove it from the list?

Nevie mi prosim niekto poradit,ako sa toho zbavit,ako dostat PC do "normalneho stavu" ?

Dakujem
Usporiadat
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

KoxXxo Pozri príspevok
Otvor si priečinok C-Windows-System32, nájdi súbor cmd.exe, klikni pravým tl. a vyber Spustiť ako správca. Do toho napíš assoc .exe=exefile a stlač Enter. Reštartni PC a vyskúšaj.
KoxXxo, dakujem
cmd.exe som nenasla.

Mam tam iba
cmd
cmdkey
cmdl32
cmdial32.dl
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Ale veď to cmd sa dá spustiť aj cez Štart-do prázdneho okienka napíš cmd-potom naň klikni pravým tlačidlom a daj spustiť ako správca.
1 0
Juraj Tlach Juraj Tlach

Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

človek
arizona Pozri príspevok
KoxXxo, dakujem
cmd.exe som nenasla.

Mam tam iba
cmd
cmdkey
cmdl32
cmdial32.dl
To cmd je spúúšťací súbor, len nevidíš príponu(.exe), ak to nemáš nastavené vo vlastnostiach priečinka ale áno, v štart vyber spustiť a tam len napíš "cmd" a stlač enter
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

KoxXxo Pozri príspevok
Otvor si priečinok C-Windows-System32, nájdi súbor cmd.exe, klikni pravým tl. a vyber Spustiť ako správca. Do toho napíš assoc .exe=exefile a stlač Enter. Reštartni PC a vyskúšaj.
Vlado40 Pozri príspevok
Ale veď to cmd sa dá spustiť aj cez Štart-do prázdneho okienka napíš cmd-potom naň klikni pravým tlačidlom a daj spustiť ako správca.
Juraj Tlach Pozri príspevok
To cmd je spúúšťací súbor, len nevidíš príponu(.exe), ak to nemáš nastavené vo vlastnostiach priečinka ale áno, v štart vyber spustiť a tam len napíš "cmd" a stlač enter
Dakujem vsetkym za ochotu. Vyskusala som vsetky moznosti,nic nepomaha...

Ked kliknem na otvorenie nejakej ikony, vypisuje stale - vid.obrazok
qqq.JPG  
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

Arizona a nepomohlo by Ti toto?:

http://www.sevenforums.com/tutorials...ssociated.html
1 0
Juraj Tlach Juraj Tlach

Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

človek
Skúšala si to cez štart a spustiť, cmd? Ak to tak nejde, tu si stiahni .exe, oprav register vložením a opakuj.
http://www.sevenforums.com/tutorials...s-restore.html
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Dakujem vsetkym za pomoc,aj za ochotu.

Uz som to vzdala a zaniesla NB skusenejsiemu odbornikovi. Krutil hlavou, ze to este nevidel. Tak som zvedava,ako to dopadne.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Už veľakrát mi pomohla záloha systému,ktorá splní svoj účel aj pri takých problémoch.Nemyslím to ,že dám iba obnovu systému z tejto zálohy.Z tejto zálohy systému niekedy stačí nahradiť daný súbor ,ktorý je poškodený.Najprv napr. vymením celý systém32,ak to zaberie a všetko ide ako má,tak poškodený systém32 vrátim späť a porovnám či tam nie je niečo naviac oproti pôvodnému stavu.Ak zálohu nemáš ,tak si urob zálohu teraz ,preinštaluj windows ,urob si zálohu z čistého windows,potom naspäť prehodiť zálohu zo starého systému a skúsiť prehodiť z toho čistého win systém32.Je to komplikované pre niekoho ,rýchlejšia je nová inštalácia ,ale už sa mi ten spôsob osvedčil.
2 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Dik za tip. Urcite o takom niecom budem uvazovat.
Za cele roky prace s PC som nikdy nepotrebovala zalohu,ani bod obnovy...

Zalohu som samozrejme nemala. Robievala som ich davnejsie,ale ked som nikdy nepotrebovala, tak som sa zlajdacila...

Skusala som v PC aj bod obnovy. No nedalo sa! Netusila som , ze CCleaner ho vymazava. Zistila som az pri tomto probleme ...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať