Zavrieť

Porady

Dobrý deň, chcem sa spýtať, prečo sa používa pri pestovaní paradajok potrav. fólia?

V mnohých záhradkách sú okolo paradajok nabité 4 koly a okolo celého je dookola natiahnutá potravinárska fólia, prečo sa to používa?? zabraňuje to niečomu, chráni to pred niečím???ak mi vie niekto dať odpoveď na moju otázku, budem mu veľmi vďačná..pekný deň
Usporiadat
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

pavol54 Pozri príspevok
čo s tými kravami a ovcami majú robiť aj tak sa budeš vyťešovať že si kúpila v Tescu lacnú bryndzu z kravského mlieka dovezeného odkiaľsi.
Ja nie... práveže hľadám slovenské výrobky a radšej si aj priplatím za kvalitu. Kupujeme aj ovčie mlieko, syr, korbáčiky, žinčicu priamo od spracovateľov, kravské mlieko z "pojazdných mliekarní"...
A ide ma roztrhnúť, keď na nejakom výrobku vidím napísané "vyrobené v EÚ". A minule sme kúpili vajíčka - zabalené, na obale bol znak SK, reku fajn, slovenské. Prdlajs, na vajíčka už nebolo žiadne SK ale PL!!!
Lebo ktosi múdry usúdil, že hoci je produkt zo zahraničia, keď sa u nás "prebalí", tak môže niesť znak SK. To už je čo za výmysel ?!
0 0
Chokma Chokma

Chokma je offline (nepripojený) Chokma

Nelli, dojdi k nam, chvilu pockaj a mozes vajko zbierat suranskej slepke spod zadku (to som nemyslela seba) )
Mimochodom, ked sme uz pri tom prebalovani a krajine povodu... ani tie rajcinky nie su vzdy zo Spanielska, ani melony z Grecka a marcova zeleninka cez Madarsko tiez len prechadza ;-)
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

dík za ponuku. Mám občas čerstvé vajíčka - pravé domáce - od strýka
a s tým pôvodom tovaru už asi nič neurobíme... o pár rokov bude na všetkom napísane "Made in Earth"...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať