Zavrieť

Porady

Dobierka-video prehrávač

Zdravím.Chcel by som sa s Vami poradiť o jednom probléme.Pred zhruba 3 mesiacmi som cez internetový portál bazoš.sk predával video prehrávač, ktorý bol vo FUNKČNOM STAVE.Ohlásil sa mi jeden záujemca, že by to chcel poslať cez dobierku.Tak som mu to poslal za sumu 14,50 centov, prevzal to ,peniaze prišli aj mne.Následne potom mi však písal, že prehrávač je nefukčný, že mi ho posiela naspäť.Ja som s tým samozrejme nesúhlasil, napísal som mu to a neprijal som spätnú dobierku.Samozrejme predtým sme nespísali žiadnu kúpno-predajnú zmluvu, dohodli sme sa na tom iba "ústne" cez email.Zhruba po 2 mesiacoch mi prišla od jeho advokáta zásielka, v ktorej žiada vyplatenie sumy 28,30 eura, ževraj mimosúdnou cestou.Neviem či mu mám túto sumu vyplatiť, alebo to brať iba ako akési "bububu" od neho (je možné že právnik je jeho známy).V jeho liste sa taktiež píše o DVD prehrávači, lenže ja som mu poslal video prehrávač.Odvoláva sa na zákon:
V zmysle ustanovenia § 12 zákona o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji (zákon č. 108/2000 Z. z.) máte právo od takto uzavretej zmluvy odstúpiť bez uvedenia dôvodu do 7 pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru alebo od uzavretia zmluvy o poskytnutí služby, pričom je nevyhnutné, aby bol v uvedenej lehote Váš list o odstúpení od zmluvy doručený predávajúcemu. (tento list mi doručil po 3 mesiacoch)

Prosím Vás poradťe...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Otázka je, kedy sa ozval, že je nefunkčný? Deň, dva, týždeň?. Lebo ak sa ozval po týždni, chytil sa citovaním
    V zmysle ustanovenia § 12 zákona o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji (zákon č. 108/2000 Z. z.) máte právo od takto uzavretej zmluvy odstúpiť bez uvedenia dôvodu do 7 pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru alebo od uzavretia zmluvy o poskytnutí služby, pričom je nevyhnutné, aby bol v uvedenej lehote Váš list o odstúpení od zmluvy doručený predávajúcemu. (tento list mi doručil po 3 mesiacoch)
    do vlastnej pasce - je to potom bezpredmetné.

    Právník uviedol zlú špecifikáciu tovaru
    V jeho liste sa taktiež píše o DVD prehrávači, lenže ja som mu poslal video prehrávač
    , teda jeho žiadosť je tiež neodôvodnená.

    Milomir je offline (nepripojený) Milomir

    Milomir
    No on sa ozval že je nefunkčný asi deň od toho ako tú zásielku prevzal...tak preto neviem či by to bolo výhodnejšie vyplatiť mu tých 28 eur aj niečo alebo ísť s ním na súd..

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    No, to je už iné, keď sa ozval hneď na druhý deň od prevzatia. Tu ti neostáva nič iné, len sa držať litery zákona.

    Milomir je offline (nepripojený) Milomir

    Milomir
    ....máte právo od takto uzavretej zmluvy odstúpiť bez uvedenia dôvodu....

    no lenže my sme žiadnu kúpno-predajnú zmluvu nespísali a on ten tovar prevzal na vlastné riziko..tak preto som na pochybách

    Dobierka-video prehrávač

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.