Zavrieť

Porady

Hľadám brigádu

Dobrý deň,
ja by som chcel len toľko, že som čerstvým absolventom Obchodnej akadémii a mám problém si nájsť nejakú brigádu. Či už nejakú sezónnu niekde vonka, prípadne aj nejakú z domu napr. na PC. Bol by som rád keby mi niekto poradil kde a ako si hľadať, prípadne poradil nejakú konkrétnu čo by sa dala vykonávať aj na PC doma. Ovládam jednoduché aj podvojné účtovníctvo, programy ako word, excel, powerpoint a podobne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    hnedoočka Pozri príspevok
    ak je tu už reč o brigáde: nevie niekto o agentúre, ktorá sprostredkuje letnú brigádu v hoteliérstve v Rakúsku?
    Jedná sa o syna, prvý rok VŠ - manažment a rád by sa zdokonalil v nemeckom jazyku...angličtina nie je problém.
    Hľadám po nete,ale aj keď je voľný trh, tak nič nenachádzam.
    http://www.google.sk/url?sa=t&source...aHQh2GKrek_WIw

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Napríklad konkrétny cenník
    http://www.mladagarda.info/cennik/cennik.htm
    a je mnoho ubytovní pre robotníkov
    napr. http://www.exreal.sk/sk/Cennik-ubytovania.alej

    a mnoho iných. A ked si vybavíš prechodný pobyt je to lacnejšie.

    twe je offline (nepripojený) twe

    twe
    Niekedy sa staci prejst po meste a pozriet vyklady, tam zavesia oznam, ci nehladaju vypomoc.

    hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

    snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac hnedoočka
    ak je tu už reč o brigáde: nevie niekto o agentúre, ktorá sprostredkuje letnú brigádu v hoteliérstve v Rakúsku?
    Jedná sa o syna, prvý rok VŠ - manažment a rád by sa zdokonalil v nemeckom jazyku...angličtina nie je problém.
    Hľadám po nete,ale aj keď je voľný trh, tak nič nenachádzam.

    hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

    snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac hnedoočka
    Veronika, ďakujem,si zlatá...túto stránku som nenašla.Je to síce viac na plný úväzok ,ale môže sa skontaktovať s agentúrou,snáď sa niečo nájde.
    Nejde ani tak o plat,skôr o zdokonalenie jazyka, nakoľko doteraz preferoval angličtinu.
    Tak jasné prešiel som sa už veľa krát po meste ale v Lučenci má problém niekto si nájsť aj riadnu prácu nie to ešte brigádu. Čo sa týka tej profesie.sk tak tam som už skúšal ale tam sa mi zatiaľ ozvali len neseriózne ponuky.

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Skús to aj dalej,
    napríklad v Bratislave. Ide leto, inťáky sa vyprázdnia, ubytovanie v nich je cenovo dostupné a trošku sa "okukáš".
    To by nebolo zlé. A brigádu za aký plat alebo odmenu si mám hľadať aby sa mi to vlastne vyplatilo? Len tak orientačne.

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    juliussustek Pozri príspevok
    To by nebolo zlé. A brigádu za aký plat alebo odmenu si mám hľadať aby sa mi to vlastne vyplatilo? Len tak orientačne.
    A čo ťa to na tej Obchodnej akadémii naučili? Sám nevieš, či sa ti niečo vyplatí?
    Ale mňa by zaujímalo že približne koľko stojí taký internát? Nakoľko ja nemám ani tušenie.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    juliussustek Pozri príspevok
    Ale mňa by zaujímalo že približne koľko stojí taký internát? Nakoľko ja nemám ani tušenie.
    uja google poznáš ?
    http://www.google.sk/url?sa=t&source...7OQxL9-MKHa0Dw

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.