Zavrieť

Porady

Neodvolala som sa voči stavebnému konaniu a teraz mám výhrady

Sused požiadal o stavebné povolenie na rekonštrukciu domu. Keďže sme už roky dobrý susedovci, a vždy medzi rečou spomenuli, že chcú ťahať dom trochu do výšky, ale hlavne do dĺžky (ako gazdovský), nebola som si pozrieť projektovú dokumentáciu. VEĽKÁ CHYBA!!!!, ktorá ma dnes nielen veľmi mrzí, ale hlavne veľmi, veľmi trápi, lebo za pár týždňov mi cca 5 m od domu vyrástol na južnej strane 7,65m vysoký múr domu, ktorý mi prakticky zobral všetko slnko z južnej strany. Keďže som vyrastala v dome, ktorý bol od rana do vecera zaliaty slnkom, neviem sa s zmieriť s tým, že jeden architekt je schopný niečo také naprojektovať a "dobrý sused" postaviť. Prosím, poraďte ako postupovať, aby sa mi aspoň od toho "čínskeho múru" odrážalo pár slnečných lúčov..........momentálne som otvorená akýmkoľvek nápadom..., za ktoré vopred ďakujem...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Neodvolala som sa voči stavebnému konaniu a teraz mám výhrady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.