Zavrieť

Porady

Výpoveď

Potrebujem poradiť! Vrátila som sa do práce po Materskej dovolenke resp. rodičovskom príspevku, vybrala som si dovolenku čo mi vypočítali a hneď po odpracovaní 4 dní ma čakala operácia. Hneď prvý deň v práci pred operáciou mi šef povedal, že po Pnke so mnou už neráta.Lebo na moje miesto chce inú osobu. Miesto nie je zrušené. Chce sa so mnou dohodnúť a chce dať aj odstupné, ale nechce aby som mala dvoj. mesačnú výpovednú lehotu.Chcela by som sa opýtať čo mi musí v dohode napísať, aby som na odstupné mala nárok? Ďakujem P.S. keby boli nejasnosti v tom čo som napísala rada vysvetlím.
Usporiadat
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
držím ti palce, nedaj sa ... dohodu podpíš len v tom prípade, ak by ti ponúkol aspoň 6-mesačné odstupné ...
0 0
stela25 stela25

stela25 je offline (nepripojený) stela25

Ďakujem! Toto všetko mám preštudované, len som vždy rada keď mi to niekto potvrdí. Ale vytlačím si to.
0 0
stela25 stela25

stela25 je offline (nepripojený) stela25

Rodina1 - chcela by som ti napísať správu, ale tak aby to tu nebolo zverejnené dá sa to? Mohla by som aj mailom? Chcem sa ešte niečo opýtať. Ďakujem
0 0
cleonka cleonka

cleonka je offline (nepripojený) cleonka

Dobrý deň, prosím radu - zamestnávateľ chce dať výpoveď zamestnancovi k 30.07.2011. Jednoducho zamestnanec mu nevyhovuje. Musí byť na výpovedi dôvod podľa § 63 alebo môže jednoducho dať výpoveď podľa § 61 ods.1. Ďakujem
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

cleonka Pozri príspevok
Dobrý deň, prosím radu - zamestnávateľ chce dať výpoveď zamestnancovi k 30.07.2011. Jednoducho zamestnanec mu nevyhovuje. Musí byť na výpovedi dôvod podľa § 63 alebo môže jednoducho dať výpoveď podľa § 61 ods.1. Ďakujem
Výpovedné dôvody zamestnávatela sú presne vymedzené v § 63 Zákonníka práce.
Dôvod "že zamestnanec nevyhovuje - bez bližšieho určenia" som medzi nimi nenašla.

Zamestnávatel sa však môže kedykolvek so zamestnancom dohodnúť na ukončení pracovného pomeru v zmysle § 60 Zákonníka práce. Tu je však potrebný súhlas obidvoch strán.
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Ak je zamestnanec ešte v skúšobnej dobe, je možné s ním skončiť PP v zmysle § 72.
4 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať