Zavrieť

Porady

Dovolenka Chorvátsko

Chcel by som sa spýtať či mi neviete niekto poradiť ohľadom ubytovania v Chorvátsku. Potrebujeme apartmán pre 4 osoby, kde budú 2 spálne. ( všade nachádzam len 1 spálňa + obývačka). Ak má niekto tip na konkrétne miesto alebo aspoň dobrú stránku. Vďaka
Usporiadat
GABAZ GABAZ

GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

http://www.slatine.com/slatine_hrv/index.html

S nakupmi v Slatine nie je problem. Da sa nakupit aj v dedine / su tam minimalne 2 obchody a pekaren. V centre pri pristave su restauracie, v jednej z nich bolo aj wifi. Na vacsi nakup sa da ist do Trogiru, je tam konzum aj trhovisko.

A urcite si urobte vylet k tomuto kostoliku. Je odtial uzasny vyhlad na otvorene more.


http://www.slatine.com/slatine_hrv/index.html
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dakujem Gabika za linky, ubytovanie, ktore mame ponuknute zahrna v cene aj wifi v apartmane. je to krasny apertman, som velmi spokojna a aj cena je velmi priazniva. Este to musia odobrit ostatni ucastnici. Uvidime.


Dovolenka vybrata, cakame na potvrdenie rezervacie, uz mam cestovnu horucku-))
Naposledy upravil alaya1 : 06.08.11 at 13:20
0 0
GABAZ GABAZ

GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

Tak prajem, nech Vam vyjde dovolenka - hlavne pocasie. Ja sa uz tiez tesim,odchadzame asi 22.8.2011 vecer a verim, ze bude pekne. Ale beriem si aj knihy a planujem vyletiky, aby sme si to spestrili.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

gabika a ty kde ides?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pokochajte sa prosim morom, kde sa budem za 2 tyzdne uz macat a to cely den, prosim-))
Naposledy upravil alaya1 : 09.08.11 at 11:29
0 0
GABAZ GABAZ

GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

alaya1 Pozri príspevok
gabika a ty kde ides?
My ideme do dedinky Stanici pri Omisi - vraciame sa na miesto, kde sme uz boli.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Krasne zazitky zelam
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
alaya1 Pozri príspevok
Pokochajte sa prosim morom, kde sa budem za 2 tyzdne uz macat a to cely den, prosim-))
Asi sa ti nepodarilo pridať fotky a na to celodenné máčanie zabudni ,v HR bolo tak isto ako u nás zlé počasie tak že voda je ľadová.max tak 22c
0 0
GABAZ GABAZ

GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

pivko Pozri príspevok
Asi sa ti nepodarilo pridať fotky a na to celodenné máčanie zabudni ,v HR bolo tak isto ako u nás zlé počasie tak že voda je ľadová.max tak 22c
Tak snáď to až také zlé nebude :

http://www.chorvatske.cz/

http://vrijeme.hr/aktpod.php?id=more_n&param=
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Vies co PIVO....predstav si, ze ja sa budem macat aj tak...ty tak dokazes kazdemu okrem seba zlepsit naladu svojimi overenymi spravami. Niekedy by si urobil dobry skutok, keby si si to nechal pre seba.Inak, tam aj ked prsi je more teple, preco asi???
na ostrove CIOVO ma 24 st.

teraz hlasi v telke Hvar- voda 26 st.....
2 0
econia econia

econia je offline (nepripojený) econia

Levíča
Ja doporučujem Pakoštane, boli sme tam už 2x a boli sme spokojní, ubytko sa dá za dobrú cenu zohnať, ceny v reštauráciach prijateľné, pláže super, každú nedeľu kultúrny program. Odporúčam.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
alaya1 Pozri príspevok
Vies co PIVO....predstav si, ze ja sa budem macat aj tak...ty tak dokazes kazdemu okrem seba zlepsit naladu svojimi overenymi spravami. Niekedy by si urobil dobry skutok, keby si si to nechal pre seba.Inak, tam aj ked prsi je more teple, preco asi???
na ostrove CIOVO ma 24 st.

teraz hlasi v telke Hvar- voda 26 st.....
never všetkému čo hlásia a píšu noviny,/niet nad vlastné skúsenost , bol som raz v Zadare a všade sa písalo že voda má 25c strčil som do vody svoj potápačsky computer Suunto a meter pod hladinou mala voda 22c./ ja ti to čľapkanie neberiem , len sa kľudne čľapkaj aj ja sa budem v októbri ,ale v Thajsku a tam má voda stále min. 30c
A čo sa týka Čiova tak je to super zapadákov, zodpovedá tomu aj cena tvojeho ubytovania. Mala si radšej zostať v Trogire , to je krásne mesto. Priprav sa aj na kolóny cez most do Trogiru. Poznám 2 ľudí ktorí sa vyjadrili že Čiovo nikdy viac.
Naposledy upravil pivko : 10.08.11 at 15:05
0 0
onical onical

onical je offline (nepripojený) onical

Ja som teraz v Zatone a voda má 30.Je tu však neuveriteľne plytko.Išiel som sem s vnúčatami,ale fakt som nečakal,že tá plytčina je tak ďaleko.Plávať sa dá tak cca 300m od brehu.Vnuci dvojičky 4r. sa vyšantia,ale ja to tu odtrpím.Pred mesiacom som bol v Pirovaci tam mala voda 23-25 na mojom teplomeri.Netvrdím,že to tak bolo,ale vtedy uvádzali 22.V septembri idem na Makarsku do Drveniku,uvidím,čo tam.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

pivko Pozri príspevok
never všetkému čo hlásia a píšu noviny,/niet nad vlastné skúsenost , bol som raz v Zadare a všade sa písalo že voda má 25c strčil som do vody svoj potápačsky computer Suunto a meter pod hladinou mala voda 22c./ ja ti to čľapkanie neberiem , len sa kľudne čľapkaj aj ja sa budem v októbri ,ale v Thajsku a tam má voda stále min. 30c
A čo sa týka Čiova tak je to super zapadákov, zodpovedá tomu aj cena tvojeho ubytovania. Mala si radšej zostať v Trogire , to je krásne mesto. Priprav sa aj na kolóny cez most do Trogiru. Poznám 2 ľudí ktorí sa vyjadrili že Čiovo nikdy viac.
Dakujem ti za rady, myslim, ze ich nepotrebujem. Vybrala som si presne to, o co som mala zaujem. A viac dam na napr. Youtube, ako ma par ustipacnych poznamok na porade.A tu cenu som nezverejnila, tak preco o nej polemizujes,Zaverom ti odporucim, skus najskor dane miesto navstivit a potom hodnotit.Ako vies, aka je tam teplota mora, ked si bol raz v Zadare? Ci jeden znamy ti povedal?? ja som bola v Baska Vode,Tucepi a tiez by som tam uz nikdy nesla. Otrasne pre mna..A zapadakov? Je to relativny pojem. Ja mam velkeho mesta cely rok dost, aj zapadakov uvitam-.Kolko ludi, tolko chuti a popravde, budem radsej verit meteorologom, ako tvojmu palcu vo virtualnej vode.Prepac, nechapem ta, preco mas stale tendencie ludom kazit dobru naladu pred dovolenkou, to som si vsimla uz viackrat.

A maj krasny pobyt v Thajsku, zelam ti to uprimne a uzi si ...ved tam je to bezne-)
Naposledy upravil alaya1 : 10.08.11 at 19:00
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Veru tak, nedaj si skaziť náladu. Aj ja poznám aspoň 3, ktorí zas Čiovo milujú za jeho kľud. Veru radšej Čiovo a do Trogiru len tak na výlet ...
Ja idem do úplného "zapadákova" - zátoka s 8-9 domami, široko-ďaleko žiadne obchody, "mačka-žáky", kolotoče.
Jediný ruch: vo dne šum mora a cikády (ak je aspoň 25°C) a v noci mungovia. Nemenila by som za rušné miesto za nič na svete.

Čo sa týka teploty vody, okolie Zadaru máva najteplejšie more. Čím to je, zatiaľ som nezistila, ale je to tak. A už som zažila ja veľmi teplú vodu, mala okolo 30 a bola som v nej od rána do noci, manžel mi na mólo priniesol čosi zajesť.
Naposledy upravil Rozalka : 10.08.11 at 19:36
1 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Ja už tu radšej nič nenapíšem aj keď som bol v HR možno 50x ale take dristy že voda v Jadrane Zaton ma 30c ,alebo že Čiovo je lepšie ako Tučepi a Zadar -Borik , Baška Voda Omiš atd atd .
Od dnes tu bude odborník na HR alaya 1.všetko je to na Yutube
a google a SHMU Dr.Iľko
Už len Tvoja otázka že kde kúpiť na Východe Kuny hovorí o tom ako sa v HR vyznáš
Je síce jedna možnosť ,ale to by si musela byť zamestnancom banky v ktorej je najnajnaj výhodnejší kurz a predali by ti ako zamestnancovi za kurz stred,ale aj ten kurz by bol podľa mňa horší ako kurz v Mjenjacnici v Makarskej na rive.
Naposledy upravil pivko : 10.08.11 at 19:50
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pivko, ja som nepovedala, ze Ciovo je lepsie. Ja som tam este nebola.

Bola som v Baska Vode a v Tucepi. Napisala som len ,ze sa mi tam nepacilo, nic viac. Moj manzel rano o 7.00 musel niest na plaz deky, inak by sme nemali kde na plazi sediet. A ze neviem, kde dostat kuny?? Neviem a co. Ved som v CH. nebola 3 roky,A netusila som, ze zmenarne s nimi uz neobchoduju. Ja som preferovala Grecko, zial ja teraz do lietadla koli psikovi nepojdem. Nedam ho k batozine, Inak by som davno bola na Corfu.
Tak si prosim pomysli, co chces a ja sa budem na ten zapadakov aj tak tesit, hlavne tomu, ze tam nikomu nebude moj 6 kg pes prekazat, ako inde na Makarskej riviere Velmi ma zaraza ironizacia v prispevkoch, ja sa za odbornicku na Chorvatsko sama urcite necitim.

Zaverom, asi mesiac tu vypisujem, ze kto sa v CH. vyzna, nech mi poradi, kde sa da ist v pokoji so psom , ale aj k vode, prejst sa a pod. Preco si mi vtedy neodpovedal a neporadil? urcite by som o tvojich navrhoch uvazovala tiez.
Naposledy upravil alaya1 : 10.08.11 at 21:18
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Rozalka Pozri príspevok
Veru tak, nedaj si skaziť náladu. Aj ja poznám aspoň 3, ktorí zas Čiovo milujú za jeho kľud. Veru radšej Čiovo a do Trogiru len tak na výlet ...
Ja idem do úplného "zapadákova" - zátoka s 8-9 domami, široko-ďaleko žiadne obchody, "mačka-žáky", kolotoče.
Jediný ruch: vo dne šum mora a cikády (ak je aspoň 25°C) a v noci mungovia. Nemenila by som za rušné miesto za nič na svete.

Čo sa týka teploty vody, okolie Zadaru máva najteplejšie more. Čím to je, zatiaľ som nezistila, ale je to tak. A už som zažila ja veľmi teplú vodu, mala okolo 30 a bola som v nej od rána do noci, manžel mi na mólo priniesol čosi zajesť.
Vies, ak ti niekto takto napise, ze tam, kde sa tesis je to na velke h....., tak zacnes mat "brouka " v hlave.
Len neviem, preco o tom PIvko nepisal skor, ked som sondovala. Este som si pozrela ceny ubytka, lebo vraj moje su tak nizke, lebo je to nanic destinacia. Tak Baska Voda aj s polpenziou, tak isto Tucepi je ovela lacnejsie, ako moje ubytovanie./CK Fr...tour..PO/
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

alaya 1 prečo sa hneváš na pivka, on hovorí len o svojich skúsenostiach, nič na tom nie je zlé. Načo sa obhajuješ, veď ty sama musíš byť spokojná s tým, čo si si vybrala. Ja osobne idem tiež na dovolenku na Istriu a viem, že super bomba to nebude, no a čo...to je moja vec.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alaya1 Pozri príspevok
Vies, ak ti niekto takto napise, ze tam, kde sa tesis je to na velke h....., tak zacnes mat "brouka " v hlave.
Len neviem, preco o tom PIvko nepisal skor, ked som sondovala. Este som si pozrela ceny ubytka, lebo vraj moje su tak nizke, lebo je to nanic destinacia. Tak Baska Voda aj s polpenziou, tak isto Tucepi je ovela lacnejsie, ako moje ubytovanie./CK Fr...tour..PO/
nerieš ja by som tam išla hneď mne bolo jasné že je to zapadákov a že tam skapal pes, ale ja neznášam hromadné dekovanie a pláže sú prekrásne. Trogir by mi stačil tiež ako odskok na večer
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať