Zavrieť

Porady

Paypal - ako poslať peniaze z PayPalu na svoj účet

Dobrý deň, viete mi niekto poradiť ako si viem poslať peniaze z PayPalu na svoj účet. Vŕtam sa v tom Paypale už hodiny a neviem na to prísť. Ďakujem za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    j.sch je offline (nepripojený) j.sch

    Man j.sch
    bbecks Pozri príspevok
    Dobrý deň, viete mi niekto poradiť ako si viem poslať peniaze z PayPalu na svoj účet. Vŕtam sa v tom Paypale už hodiny a neviem na to prísť. Ďakujem za radu.
    poslať z paypalu na SK účet ?

    potrebuješ Iban - tvojho účtu ...

    a cez withdraw ...

    robím to bežne a mám peniaze Mbank 4 dni CSOB cca 3 dni /pracovné samozrejme/..

    bbecks je offline (nepripojený) bbecks

    bbecks
    aha takze cez withdraw sa to posiela ? ten IBAN sa kde zadava ? ja mam konkretne v CSOB ucet ... inak diky

    rakerian je offline (nepripojený) rakerian

    rakerian
    V sekcii "Withdraw" si klikni na odkaz "Withdraw funds to your bank account". Potom ďalej na odkaz "Add bank account".
    Tam by sa ti mal zobraziť formulár na zadanie IBAN.

    mio001 je offline (nepripojený) mio001

    mio001
    Isiel som podla tohoto navodu a vlozil som IBAN a po vyplneni sumy ma to presmerovalo na verifikaciu karty.

    Mam tam 101 Eur a chcem ich previest na ucet v banke na SK. Zaujimave je, ze limit tam pise 0,00 Eur, je to ok?

    D.

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    NIe som si isty, ci PayPal umoznuje vybratie penazi na ucet neverifikovanemu zakaznikovi.
    Preto ta to asi presmerovalo na verifikacny proces cez kartu.

    mio001 je offline (nepripojený) mio001

    mio001
    Prave ze som tam najprv vlozil udaje ku karte a chcel som previest peniaze co neislo.

    Potom som tam vlozil IBAN, BIC a stale ma to smeruje na vlozenie karty.

    Dakujem za kazdu radu.

    Peniaze su na Paypale a nedari sa ich presunut na bezny ucet v banke.
    Zuzanka Žužu Farkasová ahojte, ani mne to nejde.. vobec presne tak ako píse mio001
    Filip Glasa musis najprv verifikovat svoju kartu. Napises pri verifikacii cislo karty a ostatne udaje. Paypal ti z karty strhne nejaku malu sumu. Opises cislo z tejto sumy (nieco ako variabilny symbol) do paypalu a mas kartu verifikovanu.
    Potom mozes vyberat aj peniaze z Paypalu.

    lbubo je offline (nepripojený) lbubo

    lbubo
    Ahojte....chcem sa opytat....mam na paypal nejaku sumu v eurach aj v dolaroch...mam ucet vub flexi..s kartou visa inspire neembosovanou.....samozrejme viem aj iban uctu....paypal je verifikovany....platit sa mi da..hned ako idem platit...nabehne mi presmerovanie na paypal..urobim co mam a paypal si automaticky strhne z mojho uctu...ale........ked chcem poslat peniaze na moj vub ucet...musim vlozit iban.....vkladal som ho X krat....bohuzial napise mi nieco ako ze mam vyskusat neskor....vobec mi ho nechce zobrat....viete mi poradit?


    Link your bank account
    Error Message
    The bank information you have added is invalid or missing. Please try again.

    You've entered an invalid IBAN. Please try again.
    Once you link a bank account to your PayPal account, you can easily withdraw money from your PayPal account to your bank account.

    Please enter your bank account details exactly as they appear on your bank statement.

    Co to presne chcu???
    Vdaka
    Naposledy upravil lbubo : 14.02.16 at 18:28
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    karakul ...však brkni/napíš zajtra na podporu VÚB
    jelalim zadavas to IBAN aj s SK na zaciatku? Podla mna Ti tam nejake znaky chybaju.
    lbubo Ahoj...vdaka za reakciu....fakt uz neviem co s tym....ano...aj SK pisem....v podstate som si skopiroval iban a tak som ho vlozil...aj manualne vkladal...NIČ.......asi budem musiet ako pises kontaktovat banku...co nie som nadseny....ci vobec budu vediet nieco k tomu povedat....a hlavne budu otravovat so svojimi produktami...brrr
    karakul ... daj vedieť, ako si dopadol
    taiko obavam sa ze s tym banka nema nic spolocne, kedze je "iba" afdresatom
    karakul ... no snáď mu budú vedieť povedať, či napr. nemá použiť swift či bic kód

    prípadne pozri tu: https://www.vub.sk/sk/osobne-financi...-europy/#tab_3
    lbubo Tak som sa spojil s bankou......nemaju tusenia....co som aj predpokladal....ale.....mam v PP debetnu kartu vlozenu....ta sa mi dala uz davnejsie v pohode vlozit....tak bola moja otazka na tetusu z vub.....ked si financie poslem na kartu, ci ich mozem realne vybrat z bankomatu....skratka ci budu na ucte viditelne.....vraj ano....sice je to za poplatok, 2e u PP....ale ked to inac nejde...tak skusim cez kartu.....sam som zvedavy, ako to dopadne....dam vediet....
    karakul ... s podporou cez telefon tiež nemám moc dobré skúsenosti - mal si im to mailom poslať - napísať tak, ako si to napísal sem - ak nebude vedieť jeden, mail posunie durhému...
    lbubo Jasne....pisal som im to mailom...volali mi za par hodin....poslal som si mensiu sumu na kartu....uvidim ci pride...co sa vlastne bude diat...akurat na kartu je poplatok 2 €...
    lbubo Takze...peniaze poslane na evidovanu kartu u PP prisli....no ten IBAN na vlozenie uctu nic....to ani obraz ani zvuk.....
      zbaliť

    Paypal - ako poslať peniaze z PayPalu na svoj účet

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.