Zavrieť

Porady

Da sa zistit presny datum pocatia dietatka???

Dobry den, chcela by som sa opytat ci sa da zistit presny den pocatia, ako to prebieha. Od pohlavneho styku sa to da kedy co najskor urcit. s partnerom sme mali PS 12.6. a 19.6. robila som si test 22.6. a bol negativny a potom som si robila 28.juna a uz bol pozitivny.. medzi tym sme nemali pohlavny styk, ktory den som mohla otehotniet.. menstruaciu nemam pravidelnu.. tehotensky test som mala ze vysledok uz po 5 dni tehotenstva... prosim o radu.. ja si myslim ze toho 19.06. alebo sa mylim... posledna menstruacia bola 20.5. dakujem za rychle rady
Usporiadat
Téma je uzavretá.
lienocka001 lienocka001

lienocka001 je offline (nepripojený) lienocka001

no keby skor otehotnela tam tam ma o tyzden viac... 4-5 ma po dvoch tyzdnoch od pocatia, 5-6 tri tyzdne od pocatia... no ale aj keby si dala vziat teraz kvr na beta hcg... tak tam je taky interval ze tazko povedat kedy prebehlo oplodnenie...
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Napada ma iba jeden dovod, preco je ten datum taky podstatny
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

No a panenka Mária otehotnela aj bez sexu a narodilo sa bábatko, Ježiško...
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Lekár vypočíta najskôr podľa učebnice tak, ako už bolo skôr spomínané..

Dátum poslednej periódy + 7 dní + 280 dní, ďaľším takým meradlom je okrem iného pocit prvých pohybov. Prvorodičky ich pociťujú v 20 týždni, viacrodičky 1-2 týždne skôr.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No a panenka Mária otehotnela aj bez sexu a narodilo sa bábatko, Ježiško...
Z toho vyplýva, že všetky tehuteľky umelo oplodnené sú Márie .
0 0
lienocka001 lienocka001

lienocka001 je offline (nepripojený) lienocka001

najpresnejsi na urcenie veku plodu je UTZ v 8-12 tyzdni tehotenstva...

ako to rataju lekari tu uz bolo pisane... ono tento klasicky vypocet malokedy upravuju aj ked napr. vedia presne kedy prislo k oplodneniu... napr. ak bola zena stimulovana a bola na IUI alebo pripadne podstupila embryotransfer alebo KET .. aj tak sa to rata tak ..

v pripade ze nie je jasne kedy zena otehotnela.. napr. nemala este ani periodu po porode ... v dosledku laktacie a hned pocas prvej ovulacie otehotnela tak sa to urcujue podla toho ultrazvuku v 8 prip. v 12 tyzdni tehotenstva
2 0
prudky prudky

prudky je offline (nepripojený) prudky

danushka Pozri príspevok
Lekár vypočíta najskôr podľa učebnice tak, ako už bolo skôr spomínané..

Dátum poslednej periódy + 7 dní + 280 dní, ďaľším takým meradlom je okrem iného pocit prvých pohybov. Prvorodičky ich pociťujú v 20 týždni, viacrodičky 1-2 týždne skôr.
Danka.

Ona tu rieši, či 12. alebo 19.
To je tak približne týždeň.
A ty jej dávaš signalizáciu s presnosťou 2 týždne.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

prudky Pozri príspevok
Chce mu vypočítať horoskop??
12. a 19. je to iste znamenie

Skor som myslela ze si chce dat vytetovat tento datum niekam... a hlavne "kto" to ma vytetovat...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

tehotenská kalkulačka: http://www.tehotenska-kalkulacka.esvet.eu/
jonášova metóda: http://www.zdravi4u.cz/view.php?cisloclanku=2008041802
0 0
Liliana831 Liliana831

Liliana831 je offline (nepripojený) Liliana831

prudky Pozri príspevok
Ten už "dotetoval" .

PS
Ale robiť si test 22. (keď PS bol 19. ) na to vidím minimálne 2 dôvody.
ja si myslim ze ked som si robila test 22 a bol pozitivny tak toho 12.juna som asi nemohla otehotniet... to je 10 dni a test bol ze vysledok uz po piatom dni oplodnenia.. takze ked sme mali PS 19.juna to je rozdiel.. 3dni tak bol este negatiny a uz 28 bol pozitivny..mam z toho chaoz...5dni po oplodneni to znanema od PS ci ako sa to berie..toto nerozumiem
0 0
Liliana831 Liliana831

Liliana831 je offline (nepripojený) Liliana831

Liliana831 Pozri príspevok
ja si myslim ze ked som si robila test 22 a bol pozitivny tak toho 12.juna som asi nemohla otehotniet... to je 10 dni a test bol ze vysledok uz po piatom dni oplodnenia.. takze ked sme mali PS 19.juna to je rozdiel.. 3dni tak bol este negatiny a uz 28 bol pozitivny..mam z toho chaoz...5dni po oplodneni to znanema od PS ci ako sa to berie..toto nerozumiem
pomylila som sa 22 bol negativny a uz 28 bol pozitivny...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Liliana831 Pozri príspevok
ja si myslim ze ked som si robila test 22 a bol pozitivny tak toho 12.juna som asi nemohla otehotniet... to je 10 dni a test bol ze vysledok uz po piatom dni oplodnenia.. takze ked sme mali PS 19.juna to je rozdiel.. 3dni tak bol este negatiny a uz 28 bol pozitivny..mam z toho chaoz...5dni po oplodneni to znanema od PS ci ako sa to berie..toto nerozumiem
A aký máš problém? Určiť otca dieťaťa?
0 0
Liliana831 Liliana831

Liliana831 je offline (nepripojený) Liliana831

preto 22 juna som si robila test ci som neostala tehotna 12 juna.. kedze bol negativny.. tak to muselo byt toho 19 juna.. ci oplodnenie z toho 12 juna sa prdlzilo..mam ffakt uz z toho chaoz...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marjankaj Pozri príspevok
A aký máš problém? Určiť otca dieťaťa?
...he .......a už je to na svetle božom ....
0 0
Liliana831 Liliana831

Liliana831 je offline (nepripojený) Liliana831

marjankaj Pozri príspevok
A aký máš problém? Určiť otca dieťaťa?
ano... a je mi z toho do placu... mam priatela ktoreho moc lubim uz 3,5 roka.. vsetko nam klape.. len som isla na zarobky do zahranicia.. a tam mi jeden clovek velmi ublizil... neviem co mam robit... strasne chcem aby to dietatko bolo mojho partnera.. ale musim to vediet...
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac


Lili, veď si to sprav znovu a ukáže Ti presne koľko týždňov si tehotná tu napr. ukazuje, že otehotnela 1-2 týždne , 2-3 atd

trošku som pošteglila uja gúgla.
0 0
Liliana831 Liliana831

Liliana831 je offline (nepripojený) Liliana831

Barbara Pozri príspevok

Lili, veď si to sprav znovu a ukáže Ti presne koľko týždňov si tehotná tu napr. ukazuje, že otehotnela 1-2 týždne , 2-3 atd

trošku som pošteglila uja gúgla.
ja som taka zufala, lenze ja mam problem tyzdnovy ci 12.juna ci 19.juna rozumies tu mi to ukaze tyzden hore dolu... co myslis ty ked som si robila test 22.jun bol negativny a ked 28 jun tak bol pozitivny... ja som hotova... nechcem stratit mojho partnera ja ho moc lubim..ale nechcem mu ani klamat.. neviem som taka bezradna...
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Liliana831 Pozri príspevok
ja som taka zufala, lenze ja mam problem tyzdnovy ci 12.juna ci 19.juna rozumies tu mi to ukaze tyzden hore dolu... co myslis ty ked som si robila test 22.jun bol negativny a ked 28 jun tak bol pozitivny... ja som hotova... nechcem stratit mojho partnera ja ho moc lubim..ale nechcem mu ani klamat.. neviem som taka bezradna...

Asi to inak nevyriesis iba ze pojdes s pravdou von.
Naposledy upravil zk24 : 30.06.11 at 09:42
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
zk24 Pozri príspevok
Asi to inak nevyriesis iba ze pojdes s pravdou von.
Povedz frajerovi ze si ho podviedla a ze si tehotna a nevies s kym = nechces mu klamat. A ci je ochotny s tebou ostat napriek tomu, ze si ho podviedla a napriek tomu ze to dieta mozno nebude jeho.

Alebo chod na interupciu rovno a nikomu nic nepovedz, ale pravda raz vyplava na povrch.
Ale Dr. Plzák odporúčal: Zatloukat, zatloukat, zatloukat.
Choď za lekárom a poraď sa tam, čo sa dá robiť.
Interupcia by to asi vyriešila.
Alebo to risknúť na 50% sa na to nepríde, ak dieťa nebude tmavšie, alebo partner nie je neplodný.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Liliana831 Pozri príspevok
ja som taka zufala, lenze ja mam problem tyzdnovy ci 12.juna ci 19.juna rozumies tu mi to ukaze tyzden hore dolu... co myslis ty ked som si robila test 22.jun bol negativny a ked 28 jun tak bol pozitivny... ja som hotova... nechcem stratit mojho partnera ja ho moc lubim..ale nechcem mu ani klamat.. neviem som taka bezradna...

no ja si myslím, keď ti to ukazovalo 28 ého, že si tehotná, a beriem do úvahy, dátum 19 júna tak to je 9 dní, a od 12.6. je to 16 dní,
čo ti ukazovalo toho 28 ého 1-2, alebo 2-3
a máš to vyriešené
a toho 22 ého ešte ti nemohlo nič ukazovať, nakoľko test ukazuje iba od 5 dňa
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať