Zavrieť

Porady

Da sa zistit presny datum pocatia dietatka???

Dobry den, chcela by som sa opytat ci sa da zistit presny den pocatia, ako to prebieha. Od pohlavneho styku sa to da kedy co najskor urcit. s partnerom sme mali PS 12.6. a 19.6. robila som si test 22.6. a bol negativny a potom som si robila 28.juna a uz bol pozitivny.. medzi tym sme nemali pohlavny styk, ktory den som mohla otehotniet.. menstruaciu nemam pravidelnu.. tehotensky test som mala ze vysledok uz po 5 dni tehotenstva... prosim o radu.. ja si myslim ze toho 19.06. alebo sa mylim... posledna menstruacia bola 20.5. dakujem za rychle rady
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

zk24 Pozri príspevok
jasne ze nie, ale myslim ze ak bola znasilnena tak by to urcite mala povedat partnerovi. a tym by sa velka cast toho vyriesila.

k tomu z ktoreho datumu je to dieta sa ocividne neda dopatrat. A preto kym bude neskoro, mala by rozmyslat ci to neriesit opacnou stranou.
Ale určite nebola znásilnená- celá táto téma mi príde nejaká zvláštná, zbytočne len natahuje a ktovie kde je pravda...Ja dávam temu za vyriešenú...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale určite nebola znásilnená- celá táto téma mi príde nejaká zvláštná, zbytočne len natahuje a ktovie kde je pravda...Ja dávam temu za vyriešenú...
...a vieš , že máš pravdu ...???
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
ked sa zamyslis nad tym ze 3,5 roka a nikdy si nebola tehu a teraz si si vrzla s druhym ale aj s tvojim, tak aka asi pravdepodobnost bude ze to je toho tvojho praveho partnera? co ak je tvoj pravy partak neplodny? presny datum ti nikto nikdy nepovie,aj keby vies presny cas aj datumy ovulacii a menst.
jedina rada moje je aby si to povedala partakovi pravemu, lebo ver ze raz to aj tak vide na javo!!!! viem o com hovorim
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
...a vieš , že máš pravdu ...???
Buchy,prvýkrát v historii si mi dal za pravdu-tento deň budem každoročne oslavovať...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
buchač Pozri príspevok
...a vieš , že máš pravdu ...???
Jasné máte všetci pravdu. S takýmto sa na poradu nechodí. Má zájsť za odborníkom do ambulancie a nie čakať, čo jej poradia "tiežodborníci".

Až sa hanbím, že som to z nej vypáčil.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať