Zavrieť

Porady

zarabanie klikanim na zahr. reklamy

dobry den. Neviem ci si takto niekto zaraba ako by som chcel ja. Ak ano tak mi prosim ta pomoz ako tie peniaze za odklikanie dostanes na paypal ucet a odtial na svoj ucet:::::vdaka..... musim mat kreditnu kartu alebo debetnu? a je pravda ze ti prijdu vsetky peniaze ako to slubuju na ich stranach ?...........vopred dakujem
Usporiadat
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
aky bol tvoj stary nick tu na porade?
0 0
Hrky10 Hrky10

Hrky10 je offline (nepripojený) Hrky10

Zatial tento mesiac
http://imageshack.us/photo/my-images/263/beznzvuqy.png/
0 0
Hrky10 Hrky10

Hrky10 je offline (nepripojený) Hrky10

hrky ale neprisieal som...ziskaal som informacie od 2008....a celkom sa mi dari
0 0
micika micika

micika je offline (nepripojený) micika

hubatá Pozri príspevok
Ale sa ti môžu dostať na účet, ak im dáš č. účtu. A musíš im ho dať, ak chceš prašule na účet. Skús či ti ich pošlú poštovou poukážkou. Ak áno, tak mi pošli link, aj ja chcem zbohatnúť.
Jak se ti mužou dostat na účet, i když znají jeho číslo? To je nesmysl. čísla účtů různých lidí jsou veřejně na internetu dostupné a jnikdy jsem neslyšela že by někdo takto přišel o peníze.
Jinak tyhle klikačky jsou většinou podvod
0 0
PC-LAG PC-LAG

PC-LAG je offline (nepripojený) PC-LAG

dobry den, ono niekedy nejedna o klikacky, mas proste banner ktory ti zaraba body a klikas na bannery ale to len na nejakych 5 za den. Oplati sa ti to robit iba vtedy ked mas pod sebou ludi pretoze ked si sam tak mas iba tie body co si si sam nasporil. Tieto spolocnosti ako su 20$2surf, i-gagnant zatial peniaze vyplacaju viem o tom svoje. mozte ak chcete sa pod tymto linkom podomna zaregistrovat na 20$2surf: http://en.20dollars2surf.com/?ref=324950 Nejedna sa o podvod a v pripade ze budete aktviny mozem vam dohodit par referalov(clovek co je pod tebou) a zarabat na nom budeme obaja co je vlastne vyhodne pre teba! ak mate zaujem tak sa zaregistrujte na tom linku a napiste mi email: Marck5@azet.sk Ja vas ete informujem o co tam vlastne ide diki za precitanie
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať