Zavrieť

Porady

Exoticka dovolenka

ahojte, chceli by sme ist na dovolenku, niekedy vo februari/marci, nevieme sa vsak rozhodnut kam. Chcem sa preto spytat tych, co uz maju co to precestovane, ze kde nehrozia nejake zemetrasenia, tsunami a ine katastrofy. Rozmyslame nad Mexikom, Kubou, Mauriciusom, alebo Dominikanskou, aj ked pri tej poslednej, neviem....kedze susedi s Haiti.
Ak mate aj ine tipy na krajiny, rada ich privitam, rovno aj s nazvom hotela a cestovky.
Dakujem vsetkym
Usporiadat
majaks majaks

majaks je offline (nepripojený) majaks

kto povedal ze davam prednost dominikanskej pred Kubou, nezmysel, Kuba super
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Ja som napísal že dávaš prednosť Kube pred Dominikánskou./Ja tvrdím opak/ Zaujímalo by ma koľko krát a kde si bola na Kube,Dominikánskej a Maledivách keď sa tak vyznáš.
0 0
Lea9343 Lea9343

Lea9343 je offline (nepripojený) Lea9343

Nechápem ľudí, čo ospevujú Dominikánsku republiku. Bola som tam minulý rok v apríli dva týždne, a nešla by som tam už ani zadarmo. Napr. po prílete na letisko sme čakali vyše dvoch hodín v lietadle, lebo nebolo kam vystúpiť, a potom ďalšiu hodinu a pol na kufre, pri odlete sme sa skoro 4 hodiny tlačili cez kontroly do lietadla, hrôza. V hoteli nám zakázali po tme vychádzať z hotela, lebo by nás vraj okradli, znásilnili, alebo uniesli, nikto z turistov nevychádzal, to som ešte tiež nezažila. Všetko extrémne predražené. More bolo neskutočne studené, vlny obrovskééééé, a brutálne vela morských rias, humus a hnus, v mori pocit ako plávanie na smetisku. V piesku všelijaké pichliače a haldy zoschnutých rias, na boso ísť velký problém. Za celý čas sme nevideli ani jednu rybu. Najhoršia dovolenka (a to mám toho precestovaného už veľa) a najväčšie sklamanie. Ľudia majte rozum a vyberte si radšej inú destináciu.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Lea9343
Nechápem ľudí, čo ospevujú Dominikánsku republiku. Bola som tam minulý rok v apríli dva týždne, a nešla by som tam už ani zadarmo. Napr. po prílete na letisko sme čakali vyše dvoch hodín v lietadle, lebo nebolo kam vystúpiť, a potom ďalšiu hodinu a pol na kufre, pri odlete sme sa skoro 4 hodiny tlačili cez kontroly do lietadla, hrôza. V hoteli nám zakázali po tme vychádzať z hotela, lebo by nás vraj okradli, znásilnili, alebo uniesli, nikto z turistov nevychádzal, to som ešte tiež nezažila. Všetko extrémne predražené. More bolo neskutočne studené, vlny obrovskééééé, a brutálne vela morských rias, humus a hnus, v mori pocit ako plávanie na smetisku. V piesku všelijaké pichliače a haldy zoschnutých rias, na boso ísť velký problém. Za celý čas sme nevideli ani jednu rybu. Najhoršia dovolenka (a to mám toho precestovaného už veľa) a najväčšie sklamanie. Ľudia majte rozum a vyberte si radšej inú destináciu.
Nepíśeś kde si bola , akou cestovkou atd. Predpokladám že ak sa ti nepáćilo boli tam velke vlny tak že si bola niekde v okoli Puerto Plata/Atlantik/ , ale aj tam je to podľa mňa OK. Akurát ako píšeš že većer tam z rezortu nevystrčíś ani nohu.preto tam bola aj chladnejšia voda lebo je to Atlantik. Punta Cana /Caribic/pláž bavaro je raj na zemi s teplotou vody 30c , pieskom ako biely cement , v rezorte sme mali komplet chodniky a aj v restauracii len pisok tak ze v kuse na boso.
Tak že sa tam vráť cez kvalitnú CK , ktorej nemeškajú lietadla a choď tam.
Naposledy upravil pivko : 03.05.14 at 13:36
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať