Zavrieť

Porady

Kto je, kde je, čo je so Sitom?

Neviete náhodou čo je s tým chlapcom?, nejako mi chýba, ani neodpisuje ,nič...

ja neviem, či zaspal na mesiac, či čo je s ním...,či ho to tu už nebavilo...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
A len sleduje...
Ako to s ňou ide dole vodou.
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Barbara Pozri príspevok
ja to chápem od začiatku, že aká je Porada, je pravda, že chvíľu som bola preč, lebo som potrebovala si dať pauzičku od Porady, ale som sa vrátila, hádam aj Pepsi si oddychne a vráti sa. Lenže keď si pomyslím, že koľko starých poraďákov už tu niet, tak neviem, neviem
ten zoznam mien by bol pridlhý

Pokiaľ k Porade pristúpiš s ideálmi a nadšením
je to jednosmerka k odchodu.
0 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

Príspevok č. 79:
Smutné je na tom len to, že táto generácia (česť výnimkám) si chce len urvať, a nič viac. A na to sú im samozrejme dobrí tí skúsenejší.


a moja reakcia:
... je to presne tak ... rozhoduje niečo iné ... a aj spôsoby sú iné ... a na týchto spôsoboch až tak nezáleží ( ... pre nich ..) = je to choré, ale presne o tom sú vzťahy v kapitalizme ... kedysi som nevedela pochopiť, prečo sa v USA natáčajú napr. filmy o bankových lupičoch ... však by ich mal každý normálny človek za ich konanie odsúdiť ... ale tam ( .. a ide to k nám ...) rozhoduje iba to, kto má, či nemá kapitál ... ostatné nie je tak dôležité ... no je to zlé ...
Naposledy upravil promont maja : 09.08.11 at 09:04
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Tweety Pozri príspevok
Ako to s ňou ide dole vodou.
Je skrátka iná
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

promont maja Pozri príspevok
... prepáč za neužitočné ( ... ešte som ho vedome nikomu tu na porade nepridelila) ... nemusíš byť zlý človek ... len mi to tak zle padlo ... Maja
Prkotina - rátam na stovky

Dokonca som sa neurazil ani keď som mal mínus poradabody
1 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

... rudopp ... prosím, skús rozviesť to slovíčko " iná"... ako vidím, si na porade jeden rôčik ... hoci ani ja nie som na porade dlho ... ale skvelú betku som zažila ... a dnes je z nej úplne iný poraďák .. a taký smutný ...
Naposledy upravil promont maja : 09.08.11 at 09:14
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

promont maja Pozri príspevok
Príspevok č. 79:
Smutné je na tom len to, že táto generácia (česť výnimkám) si chce len urvať, a nič viac. A na to sú im samozrejme dobrí tí skúsenejší.


a moja reakcia:
... je to presne tak ... rozhoduje niečo iné ... a aj spôsoby sú iné ... a na týchto spôsoboch až tak nezáleží ( ... pre nich ..) = je to choré, ale presne o tom sú vzťahy v kapitalizme ... kedysi som nevedela pochopiť, prečo sa v USA natáčajú napr. filmy o bankových lupičoch ... však by ich mal každý normálny človek za ich konanie odsúdiť ... ale tam ( .. a ide to k nám ...) rozhoduje iba to, kto má, či nemá kapitál ... ostatné nie je tak dôležité ... no je to zlé ...

Jánošík / partizáni
- - o čo boli lepší ???????????
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

niektosapýtal Pozri príspevok
... rudopp ... prosím. skús rozviesť to slovíčko " iná"... ako vidím, si na porade jeden rôčik
svatá prostoto
(IBA tebe to nikto nepovedal ?? )

Iná = neviem, či je to pravda, ale spomínali, že dávno (cca 2006) predtým, ako som sa ja prvý raz prihlásil vraj nebolo treba ani 12 bodov etikety.
Boli tu vraj normálni ľudia.

- potom prišla reklama
- Jožko Mihál začal ísť po peniazoch
- Riško nedodržiaval vlastnú Etiketu / čítal aj SS (ale IBA preto, aby ma odhalil - inak URKITE nie)

PS
A to je ten hnusný kapitalizmusss .
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

rudopp Pozri príspevok
svatá prostoto
(IBA tebe to nikto nepovedal ?? )

Iná = neviem, či je to pravda, ale spomínali, že dávno (cca 2006) predtým, ako som sa ja prvý raz prihlásil vraj nebolo treba ani 12 bodov etikety.
Boli tu vraj normálni ľudia.

- potom prišla reklama
- Jožko Mihál začal ísť po peniazoch
- Riško nedodržiaval vlastnú Etiketu / čítal aj SS (ale IBA preto, aby ma odhalil - inak URKITE nie)
Kamil, opravím Ťa, body ETIKETY boli od jej samého začiatku.
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Tweety Pozri príspevok
Kamil, opravím Ťa, body ETIKETY boli od jej samého začiatku.
Ja keď som prišiel , tak ich bolo okolo 18-19 (teraz asi nad 23) , tak som spätne s rokmi uberal aj počet "prikázaní Etikety"
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

rudopp Pozri príspevok
Ja keď som prišiel , tak ich bolo okolo 18-19 (teraz asi nad 23) , tak som spätne s rokmi uberal aj počet "prikázaní Etikety"
Vieš, napíšem Ti, je to asi tak, niekto má v sebe nejaké prikázania, ktoré v bežnom živote dodržiava a niektorým nepomôžu ani tie na papieri, aj keby ich bolo napríklad 100.
6 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Tweety Pozri príspevok
Vieš, napíšem Ti, je to asi tak, niekto má v sebe nejaké prikázania, ktoré v bežnom živote dodržiava a niektorým nepomôžu ani tie na papieri, aj keby ich bolo napríklad 100.
Jeden z tých, čo sa podarilo trochu umravniť je buch buch
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Nedá mi nereagovať. Patrím k tým poraďákom, ktorí tiež odišli z porady, lepšie povedané na istý čas sa odmlčali, pretože porada sa stávala v mnohých prípadoch neefektívna. Zo začiatku sme si pomáhali, rady mnohých boli skutočne na úrovni a vo veľa prípadoch aj pomohli ľuďom, ktorí to najviac potrebovali. Každý z nás mal potom dobrý pocit, že sme zvládli problém spoločne a mnohé sa vyriešilo takýmto spôsobom. To čo sa tu ale dialo potom a vidím že až dodnes je skutočne na zaplakanie. Ale je to verejná stránka ako množstvo iných, kde sa nájdu aj takí, ktorí "vypudili" odtiaľto skutočných odborníkov a nielen Sita, ale mnohých ďalších. Pár vytrvalcov, ktorí to dodnes nevzdali majú môj obdiv, pretože napriek mnohým útokom, ktoré nemajú s odbornosťou nič spoločné, tu stále dokážu byť užitoční a v mnohom poradia. Prišli aj mnohí ďalší, ktorých si vážim za ich zodpovedný prístup k zadaným témam a ich rady a odporúčania sú často k nezaplateniu. Všetci by sme sa mali držať toho, ako sa vlastne táto stránka volá a v tom duchu tu aj pracovať. Niekedy možno s humorom, ale hlavne s úctou voči ostatným.
10 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Čo sa to tu zas deje? Same negativisticke temy v poslednej dobe.
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

zk24 Pozri príspevok
Čo sa to tu zas deje? Same negativisticke temy v poslednej dobe.

Sa divíš ?

Takéto leto a potom aj .................
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
zk24 Pozri príspevok
Čo sa to tu zas deje? Same negativisticke temy v poslednej dobe.

fšak je kríza.......už zas...................
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Barbara Pozri príspevok
fšak je kríza.......už zas...................
ja vobec nestiham sledovat ze su tu deju nejake rozbroje. Citam a prispievam na 99 percent iba do tem ako je DPH, DzP, mzdy,.... a vcera a dnes som narazila zrovna na dve "off-topic" temy a som zaskocena. Vobec neviem co sa deje "v zakulisi" a nejake osobne vetvy medzi roznymi clenmi vobec nestiham sledovat.
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

zk24 Pozri príspevok
ja vobec nestiham sledovat ze su tu deju nejake rozbroje. Citam a prispievam na 99 percent iba do tem ako je DPH, DzP, mzdy,.... a vcera a dnes som narazila zrovna na dve "off-topic" temy a som zaskocena. Vobec neviem co sa deje "v zakulisi" a nejake osobne vetvy medzi roznymi clenmi vobec nestiham sledovat.
U mňa by si aj tak musela aspoň 3 roky dozadu .
(takže radšej nie, lebo je polovica "diskusie" aj tak vymazaná)
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Nejako sme sa minuli zadanej téme
2 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Gabhus Pozri príspevok
Pepsi nie.......
Pepsi, nie som na porade dlho ale bol to práve Sito, ktorý mi poradil, že si z napádania a nemiestnych pripomienok niektorých poraďakov nemám nič robiť a dodal mi chuť ďalej byť na Porade
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať