Zavrieť

Porady

Kto je, kde je, čo je so Sitom?

Neviete náhodou čo je s tým chlapcom?, nejako mi chýba, ani neodpisuje ,nič...

ja neviem, či zaspal na mesiac, či čo je s ním...,či ho to tu už nebavilo...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Moji milí, verkaz má naozaj pravdu. Tu sme začali hľadať náško poraďáka, kamaráta a nekonečne dobrého odborníka pre témy o SVB, hlavne o teple. Mne naozaj chýba a ľutujem, že tu nie je a Púchov je od Košíc ďaleko.
Tak kámoš rudopp, ako som včera Ti napísala, som rada, že si tu, lebo Ty si zasa odborník na témy o elektrike a vieš dobre poradiť.
Prosím, ťa pomôž pri tejto téme (nájdi nám SITA si bližšie k Púchovu), a nezavracaj túto tému na inú koľaj...ááááno? ...lebo Ťa
1 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

... a tomu, že pepsi nás opustíííí...neverím! No čo sa týka slušnosti vo vzťahoch, to je dávno tatam. Dúfať a veriť v zlepšenie môžme, ba musíme, lebo kapitalizmus už máme, a podľa vzoru Ameriky...aj bezcitnocť, arogancia, nevraživosť a hlúpe presvedčenie, že toto je dobré, lebo máme peniaze, majetky, domy a jachty. Pomýlené ciele ak vzajomná úcta sa vytráca
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Takže prosím, naozaj nie je nik, kto by vedel niečo o sitovi? nenájde sa niekto, kto by zašiel sa na neho povypytovať? ... Nie je žiadný poraďák, či poraďáčka z Púchova?
Admín náš, či moderátori...neviete to zistiť? veď určite aj Vám chýba.
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Zitulda Pozri príspevok
Moji milí, verkaz má naozaj pravdu. Tu sme začali hľadať náško poraďáka, kamaráta a nekonečne dobrého odborníka pre témy o SVB, hlavne o teple. Mne naozaj chýba a ľutujem, že tu nie je a Púchov je od Košíc ďaleko.
Tak kámoš rudopp, ako som včera Ti napísala, som rada, že si tu, lebo Ty si zasa odborník na témy o elektrike a vieš dobre poradiť.
Prosím, ťa pomôž pri tejto téme (nájdi nám SITA si bližšie k Púchovu), a nezavracaj túto tému na inú koľaj...ááááno? ...lebo Ťa
Treba ísť metódou "spätnej trajektórie včely" .

Keď hľadáš úľ :
- sleduješ prázdne včely
- teda smer odkiaľ leteli

- tým smerom prejdeš pár metrov
- čakáš na ďalšiu včelu

- tým smerom prejdeš pár metrov
- čakáš na ďalšiu včelu

- tým smerom prejdeš pár metrov
- čakáš na ďalšiu včelu

Na Porade :
- nepíšeš obecne
- opýtaš sa niekoho (najlepšie dvoch), ktorí sú bližšiu k Púchovu
- tí sa opýtajú ďalších , čo sú bližšie k Púchovu


Kedže ja nemôžem písať SS, napíš :

1, Elenke Navrátilovej
2, (zlatovláske, čo sa na mňa jeduje) = bola na mojom prvom stretku v NR (nájdem / spomeniem / napíšem )
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Zituš.

2, Slavica
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Orim je z SVB a skoro na pol ceste
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

to moderátori nevidia logy? možno chodí na poradu, len neprispieva. či?
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

srska Pozri príspevok
to moderátori nevidia logy? možno chodí na poradu, len neprispieva. či?
Nájdi rozumného moderátora .
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zitulda Pozri príspevok
Moji milí, verkaz má naozaj pravdu. Tu sme začali hľadať náško poraďáka, kamaráta a nekonečne dobrého odborníka pre témy o SVB, hlavne o teple. Mne naozaj chýba a ľutujem, že tu nie je a Púchov je od Košíc ďaleko.
Tak kámoš rudopp, ako som včera Ti napísala, som rada, že si tu, lebo Ty si zasa odborník na témy o elektrike a vieš dobre poradiť.
Prosím, ťa pomôž pri tejto téme (nájdi nám SITA si bližšie k Púchovu), a nezavracaj túto tému na inú koľaj...ááááno? ...lebo Ťa
..

..Zituš, dala by som aj Ódu na radosť,keď si taká šťastná, že rudopp je tu..len neviem, či by sa nepotešilo aj jeho 850 nickov..teš sa aspoň ty...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Už som tu v téme písala, že som s ním hovorila ešte začiatkom marca cez skype. Od 3.3. nebol na skype prihlásený. Mne sa to nepáči, ale nereaguje ani na mail. Buď nemá internet, alebo zmenil identitu alebo je vážne chorý.
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

Kvaka Pozri príspevok
...alebo je vážne chorý.
nechcem strašiť,už som niekoľko takýchto zmiznutí zažila.....jedno bolo smrť,druhé mozgová príhoda ......
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

pepsikova Pozri príspevok
..

..Zituš, dala by som aj Ódu na radosť,keď si taká šťastná, že rudopp je tu..len neviem, či by sa nepotešilo aj jeho 850 nickov..teš sa aspoň ty...
...nááá a vieš, že som na toto čakala?...tušila? a moje očakávanie a reakcie na moje slová už sú tu. No čo už?...a hneváš sa na mňa za to?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zitulda Pozri príspevok
...nááá a vieš, že som na toto čakala?...tušila? a moje očakávanie a reakcie na moje slová už sú tu. No čo už?...a hneváš sa na mňa za to?
..

..nie mojuš, nehnevám..nie je prečo...som vďačná za každú dobrú radu tu, v čomkoľvek a každému...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Este stale sa SITO nenasiel?
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

nie, sito sa neozýva.........to je veľmi, veľmi blbé
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Ja dufam, ze je to len preto, ze ho porada omrzela, alebo ma teraz problem s internetom. Verim, ze mu zdravicko sluzi...
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Ak máte o nom bližšie info, napíšte mi, bývam blízko Púchova a mám tam pár známych..rozhodím siete..
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ewita888 Pozri príspevok
Ak máte o nom bližšie info, napíšte mi, bývam blízko Púchova a mám tam pár známych..rozhodím siete..
ale však on je tuším z košíc- teraz neviem či sa mi to len nezdalo...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

nika.sum Pozri príspevok
Ja dufam, ze je to len preto, ze ho porada omrzela, alebo ma teraz problem s internetom. Verim, ze mu zdravicko sluzi...
no obávam sa, že mať v dnešnej dobe polroka problém s netom- to asi ee...- buď sa urazil , alebo sa mu fakt nedajbože niečo stalo...
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ale však on je tuším z košíc- teraz neviem či sa mi to len nezdalo...
no ja neviem, ale tu písali,že hladajú kôli nemu niekoho z Púchova...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať