Zavrieť

Porady

Pod akú živnosť spadá montáž solárnych kolektorov?

Dobrý deň,
mám v živnostenskom liste uvedené vodoinštalatérske a kúrenárske práce a neviem, či pod to spadá aj montáž solárnych kolektorov. Montáž kolektorov som začal robiť až teraz a v čase, keď som si vybavolal živnosť, sa takého niečo ešte nerobilo. Tak neviem, či si môžem montáž solárnych kolektorov oficiálne fakturovať, alebo to treba mať vzlášť uvedené v živnostenskom liste. Aj som hladal v živ. registri, ale samostatnú montáž solárnych kolektorov som nikde nenašiel. Vie mi niekto poradiť, či to spadá pod vodoinštalatérske a kúrenárske práce?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Asi si zle pozeral. Vo voľných predmetoch podnikania sa nachádza: Montáž mechanických častí solárnych zariadení (bez zásahu do elektrických častí a do regulácie zariadení). Ak máš vodoinštalatérske a kúrenárske práce, môžeš robiť pripájenie takýchto zariadení, možno i tá montáž samotného kolektoru by sa skryla do toho, ale do elektrických a regulačných častí by si nemal zasahovať bez príslušného remeselného predmetu.
    Naposledy upravil domenico.office : 21.07.11 at 12:47

    Pod akú živnosť spadá montáž solárnych kolektorov?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.