Zavrieť

Porady

Podnikanie - tvorba stranok, SEO a pod

Dobry den, uz dlhsiu dobu rozmyslam nad tym, ze by som zacal podnikat v IT, vytvaranie webovych stranok. Zatial je to skor moje hobby, ked mam volny cas, tak robim stranky a taktiez SEO pre rozne firmy, za smiesny peniaz alebo zadarmo.

momentane robim na dovolenkovom portali, venoval som tomu iba 5 hodin cisteho casu, kedze rodicia sa chystaju na dovolenku, a nepoznaju ziadnu stranku, kde najdu vsetky info pod jednou strechou, fotky recenzie ale najma videa

cize toto som stvoril dnes hxxp:/dovolenka.tv/threads/hotel-three-corners-sunny-beach-resort.2/
(miesto hxxp dajte http)

design nic moc, ale nieje to este ukoncene je to taky portal kde sa da poslat recenzia na hotel, poslat fotky, videa a podobne

no a nieco take lepsie,, tak je to pre jednu hru od aglickeho developera,

hxxp://brinkthegame.com (miesto hxxp dajte http)
a ani to nezaberie vela casu. Este davnejsie som urobil nieco este lepsie ako brinkthegame.com, lenze stranku majitel pred rokom zrusil, cize nemozem ukazat, snad niekde najdem screenshot, a prilozim ho zajtra.

CMS systemy mam v malicku, ale nemam rad primitivne CMS ako je wordpress, joomla a drupal. Neviem preco. Ale napriklad taky vBulletin CMS (to je to co pouziva porada.sk lenze maju staru verziu a ta je uz fakt stara designom, ale seo mal vB do v3 urobene fakt dobre), alebo xF, alebo IPB.. to su podla mna CMS buducnosti. Taktiez zboznujem stranky vytvorene cisto vo Flash-i, to je krasa pre oci.

Taktiez som v kontakte s Google Ireland (mam tam kamosa) cize o nejakych novinkach od google hlavne co sa SEO tyka sa dozviem trosku trosicku skor, a cojaviem, SEOingom sa zaoberam uz asi 4 roky, cize dalo by sa povedat, ze viem o co ide.

Tych stranok som vytvoril fakt uz dost, ani si neviem spomenut na konkretne nazvy,taktiez som robil SEO pre vela vela roznych ludi a firiem, nebudem menovat, nieje to ani podstatne.

No a.. chcel by som sa tomu venovat na 100%, nechat robotu co robim teraz, a venovat sa uz iba tomu, co ma bavi.

Je tu na porade niekto, koho podobne veci zaujimaju, ze do toho pojdeme spolocne? Ja peniaze investovat nemozem, ziadne nemam. Ale nieco mam v hlave aspon si , ponizene, myslim, teda dufam ze tam nieco mam

dik za kazdu odpoved!
Naposledy upravil bertolucci : 25.07.11 at 22:44
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    dik. ozvem sa.

    ps

    pripajam par screenshotov (akurat tie z tych najkrajsch neviem najst.. ale co uz)

    hxxp://i55.tinypic.com/2uhy43p.jpg
    hxxp://i52.tinypic.com/91joep.png
    hxxp://i53.tinypic.com/33nbxcj.jpg
    hxxp://i52.tinypic.com/k1tc48.jpg
    hxxp://i56.tinypic.com/rba69d.jpg


    (miesto hxxp dajte http)

    (flashove stranky plne interaktivne, s roznou hudbou na pozadi, resp videa, animacie a pod)
    Naposledy upravil bertolucci : 26.07.11 at 10:13

    yoyo74 je offline (nepripojený) yoyo74

    yoyo74
    Chcel by som rozbehnut mensi projekt, ale mal by byt sucastou aj eshop resp. viac shopov, mal by si zaujem ? robis aj shopy ?
    yoyo74 Pozri príspevok
    Chcel by som rozbehnut mensi projekt, ale mal by byt sucastou aj eshop resp. viac shopov, mal by si zaujem ? robis aj shopy ?
    daj email
    Kabaka123 22.05.15 08:34 odstránil(a) z Porady

    Podnikanie - tvorba stranok, SEO a pod

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.