Zavrieť

Porady

Budúcnosť Európy

Tak toto,čo sa deje vo svete teraz,bude mať ďalekosiahlejšie následky ako na prvý pohľad vyzerá.
Napadlo by niekoho pred 10-15 rokmi,že "vyspelý Západ" bude mať takéto problémy?
Máte nejaký postreh,čo stojí za zmienku?
V čom vidíte problém a ako sa dá vyriešiť?
Popravde,bojím sa staroby,ak dožijem....
Usporiadat
Téma je uzavretá.
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
a ake problemy ma vyspely zapad?

je leto deti su doma, tak vyvadzaju, dali sa do kopy cez FB lebo soc. siete su "in" a hraju sa na to kto si viac dovoli.
Never vsetkemu co vidis v mediach, krmia nas tym len co chcu aby sme vedeli. Su to chudobne stvrte nieco podobne ako u nas cigani, len na inom stupni inteligencie! Vyzera to zle , ano ale len preto ze anglicki policajti vobec nie su zvyknuti na taketo problemy. Preto aj povolali kamosov zo Sev. Irska kde s tym maju vacsie skusenosti. app. kto kde ako a preco to zacal? vyjadril sa niekto? preco sa rabuje preco sa tam biju palia atd? aky maju dovod? jednoducho nemaju co robit a vyuzili ubohost anglickej policie. Ale isto sem napise vela ludi o tom ako sa to vsetko zacina protesty rabovania socialne nepokoje a ako to uz niekto predpovedal napr. americky pastor David Wilkerson
1 1
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
video1983 Pozri príspevok
a ake problemy ma vyspely zapad?

je leto deti su doma, tak vyvadzaju, dali sa do kopy cez FB lebo soc. siete su "in" a hraju sa na to kto si viac dovoli.
Never vsetkemu co vidis v mediach, krmia nas tym len co chcu aby sme vedeli. Su to chudobne stvrte nieco podobne ako u nas cigani, len na inom stupni inteligencie! Vyzera to zle , ano ale len preto ze anglicki policajti vobec nie su zvyknuti na taketo problemy. Preto aj povolali kamosov zo Sev. Irska kde s tym maju vacsie skusenosti. app. kto kde ako a preco to zacal? vyjadril sa niekto? preco sa rabuje preco sa tam biju palia atd? aky maju dovod? jednoducho nemaju co robit a vyuzili ubohost anglickej policie. Ale isto sem napise vela ludi o tom ako sa to vsetko zacina protesty rabovania socialne nepokoje a ako to uz niekto predpovedal napr. americky pastor David Wilkerson
Nesuhlasim, že ide o banalne vytržnictvo: http://www.porada.sk/1819562-post106.html

Čaša sa naplnila, zberá sa úroda. Čo kapitalizmus zasial, teraz treba zožať.
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Mňa sa priamo problémy Európy nedotkli. Stále zarábam rovnako, byt a strava ma vychádza tiež na rovnako, jablká a huby tiež rastú rovnako. Ako už bolo napísané v druhom príspevku - Never vsetkemu co vidis v mediach, krmia nas tym len co chcu aby sme vedeli a všetko to môže byť v reáli úplne inak, či to už bolo Nórsko, Líbya, Anglicko, USA. Ide len o udržiavanie strachu.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

video1983 Pozri príspevok
a ake problemy ma vyspely zapad?

je leto deti su doma, tak vyvadzaju, dali sa do kopy cez FB lebo soc. siete su "in" a hraju sa na to kto si viac dovoli.
Never vsetkemu co vidis v mediach, krmia nas tym len co chcu aby sme vedeli. Su to chudobne stvrte nieco podobne ako u nas cigani, len na inom stupni inteligencie! Vyzera to zle , ano ale len preto ze anglicki policajti vobec nie su zvyknuti na taketo problemy. Preto aj povolali kamosov zo Sev. Irska kde s tym maju vacsie skusenosti. app. kto kde ako a preco to zacal? vyjadril sa niekto? preco sa rabuje preco sa tam biju palia atd? aky maju dovod? jednoducho nemaju co robit a vyuzili ubohost anglickej policie. Ale isto sem napise vela ludi o tom ako sa to vsetko zacina protesty rabovania socialne nepokoje a ako to uz niekto predpovedal napr. americky pastor David Wilkerson
Kdeže!
Ani November 89 nebol o študentoch a hercoch,oni boli na to iba použití (zneužití).
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

ja si kladiem otázku: Čo rodičia tých detí? Nevedia, že nie sú v noci doma? ...
1 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Monika Kováčová Pozri príspevok
ja si kladiem otázku: Čo rodičia tých detí? Nevedia, že nie sú v noci doma? ...
Rodičia to majú v paži. V UK sa nežije ako u nás, kde deti ostávajú pri rodičoch aj po ukončení strednej školy. Tam sa deti osamostatňujú aj v sedemnástke.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

to sa mi nechce veriť... vraj zatkli aj jedenásťročné dieťa... je tam veľa štrnásťročných... tak ako? Aj 11 a 14 žijú sami? Bez rodičov?
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Tak to je tak ako keď u nás také deti kradnú zemiaky. Keď som bol v Manchestri, býval som vo štvrti, kde po nociach chodili deti okolo 14 rokov s palicami v rukách a bili cudzincov. Stretol som jedného litovčana, ktorý utekal bosý a zbitý pred takouto bandou. Veľa šancí v takomto prípade nemáš, keď sa na teba vrhne skupina výrastkov s palicami.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Kvitujem Britom ze vedia strajkovat, bojovat za vsetko, a protestovat. Tentokrat to vsak robia nanajvys primitívnym sposobom.

Tym ze budu bit, zabijat, okradat a nicit sukromny majetok nic nedosiahnu. Nastavat ich do rady a kazdemu riadnu cez hubu. Frackovia, ktori nevedia ako sa zabavit cez prazdniny
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Tak potom ide o dlhodobý problém, ktorý kompetentní doposiaľ ignorovali? A nemá nič spoločné s poklesom akcií na burzách a následnou krízou, áno?
Ide o problém detí, ktoré vyrastajú v neúplných rodinách, bez pocitu bezpečia a súdržnosti v rodine? Či?
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Tento protest podla mna nema nic spolocne s krizou, ani burzami.

Ludia sa zacali burit po tom ako policia neopravnene zastrelila mladeho Cernocha, s tym ze povedali ze po nich strielal. Vysledky analyzy potvrdili ze nestrielal a policia ho odstrelila nepravom. Toto mal byt spustac vsetkych protestov voci policii...

Podrobnosti neviem. Sledujem to "jednym okom".
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Myslím, že môžem s tebou len súhlasiť. Sú to po väčšine živly, ktorým sa nechce pracovať a tam sú iné sociálne benefity ako u nás.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Neviem teda,za čo štrajkujú deti.a ten černoch až tak nevinne zabitý určite nebol.To by polícia konala aj teraz ináč.Tá háveď len teraz využíva situáciu,majú zámienku,tak robia to,čo robia.A nedivil by som sa,keby boli za tým vyššie kruhy.
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Keď štrajkujem, nekradnem tovar z obchodov. Je to len využitie situácie.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Ono sa to rýchlo rozšíri aj do ostatnej Európy a až potom zistíme,že za tým nebol jeden zastrelený černoch.
Neviem,ako si vysvetľujete tie tzv. konšpiračné teórie,ale keď 9 z 10 bodov sa naplní a aj ten jeden je ešte nedokončený,tak to už nie je len teória.
Prečo sme sa nikdy nedozvedeli o revolúcii na Islande,kde vyhnali všetkých bankárov,znárodnili všetko,čo sa dalo a už druhý rok si ľud vládne a začínajú prosperovať?A to pred 2 rokmi boli úplne na dne.Prečo nám to naše médiá (ale aj tie zahraničné) tajili a taja doteraz?Žeby sa pár "vyvolených" bálo,že sa im prekazia megalomanské sny a usporiadaní sveta?Náhodou by ostatný svet videl,ako jednoducho sa dá z krízy dostať?
Ale áno,PRETO!!!!
5 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

marleau Pozri príspevok
Ono sa to rýchlo rozšíri aj do ostatnej Európy a až potom zistíme,že za tým nebol jeden zastrelený černoch.
Neviem,ako si vysvetľujete tie tzv. konšpiračné teórie,ale keď 9 z 10 bodov sa naplní a aj ten jeden je ešte nedokončený,tak to už nie je len teória.
Prečo sme sa nikdy nedozvedeli o revolúcii na Islande,kde vyhnali všetkých bankárov,znárodnili všetko,čo sa dalo a už druhý rok si ľud vládne a začínajú prosperovať?A to pred 2 rokmi boli úplne na dne.Prečo nám to naše médiá (ale aj tie zahraničné) tajili a taja doteraz?Žeby sa pár "vyvolených" bálo,že sa im prekazia megalomanské sny a usporiadaní sveta?Náhodou by ostatný svet videl,ako jednoducho sa dá z krízy dostať?
Ale áno,PRETO!!!!
neboj, príde aj na ostatných - je to len otázka času.
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Letko Pozri príspevok
Mňa sa priamo problémy Európy nedotkli. Stále zarábam rovnako, byt a strava ma vychádza tiež na rovnako, jablká a huby tiež rastú rovnako. Ako už bolo napísané v druhom príspevku - Never vsetkemu co vidis v mediach, krmia nas tym len co chcu aby sme vedeli a všetko to môže byť v reáli úplne inak, či to už bolo Nórsko, Líbya, Anglicko, USA. Ide len o udržiavanie strachu.
No, ak bývaš v Ríši divov zlatej Alenky, tak v tom prípade máš pravdu. Ja teda nezarábam rovnako, lebo robiť sa mi už nechce, teda vlastne nevládzem, ale byt a strava ma už dávno nevychádza rovnako, vychádza ma viac a brutálne viac. Lebo ja na rozdiel od Teba žijem na Slovensku. Ak budeš mať hríby nazberané naviac zavolaj, kúpim.
2 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Pikoška Pozri príspevok
No, ak bývaš v Ríši divov zlatej Alenky, tak v tom prípade máš pravdu. Ja teda nezarábam rovnako, lebo robiť sa mi už nechce, teda vlastne nevládzem, ale byt a strava ma už dávno nevychádza rovnako, vychádza ma viac a brutálne viac. Lebo ja na rozdiel od Teba žijem na Slovensku. Ak budeš mať hríby nazberané naviac zavolaj, kúpim.
Nechajte aj medveďom čosi,nech nám nechodia hodovať do kurína....
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Letko Pozri príspevok
Tak to je tak ako keď u nás také deti kradnú zemiaky. Keď som bol v Manchestri, býval som vo štvrti, kde po nociach chodili deti okolo 14 rokov s palicami v rukách a bili cudzincov. Stretol som jedného litovčana, ktorý utekal bosý a zbitý pred takouto bandou. Veľa šancí v takomto prípade nemáš, keď sa na teba vrhne skupina výrastkov s palicami.
Mna len prekvapuje, ža takto mimochodom sa dozviem(e) take veci, pričom nam zapad od novembra 89 hovoril, že to mame robiť ako u nich. Takže ako?
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
niekto tu spomenul ze sa to rozsiri aj k nam musim sa len smiat !

pretoze Slovac ano aj ty co to citas, je narod ktory si neha aj srat na hlavu ,radsej sklopi usi da dole zrak a ide si po svojom. Nikdy tu na slovensku nezazijeme straj alebo nejaky protest ako vidite v TV v Spanielsku alebo v inych krajinach.
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať