Zavrieť

Porady

nováčik

Ahojte všetci,
som tu nováčik a veľmi rada by som tu našla zopár užitočných rád ako vyriešiť niekoľko svojich menších problémov ..ale popravde, nemám potuchy, ako to tu funguje, ani neviem, či sa mi podarí na začiatok túto správu umiestniť na to "správne miesto" Budem vďačná za každú spätnú reakciu alebo pomoc a radu ako sa tu medzi Vami čo najlepšie zorientovať a rýchlo udomácniť, aby som sa tu mohla čo najskôr cítiť ako doma"..
Ď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Vitaj a cit sa tu dobre :-)

    Zacni tym, ze vpravo hore pouzijes vyhladavac /skus aj cez tlacitko hladat, aj cez tlacitko google.
    ZaDAVAS TAM SLOVICKA, KTORE TA ZAUJIMAJU...

    Snad niet temy, ktora este nebola na porade rozoberana, urcite najdes vela uzitocneho.
    Ak nie, zalozis si novu temu s otazkou.

    nieco na zaciatok
    http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
    http://www.porada.sk/faq.php

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Tak sa zabehni, určite Ti to nebude dlho trvať. My sme už závisláci, tak pozor, aby si sa ňou nestala i Ty. Pekné zážitky a hlavne aby si našla rady, ktoré potrebuješ a my sa tiež tešíme na Tvoje rady.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Aj ja ťa medzi nami vítam.....

    luccuv je offline (nepripojený) luccuv

    luccuv
    ja viem, ňúram sa tu už nejaký čas..sama neviem ako sa mi podarilo tu zaregistrovať pre 3 rokmi, vtedy som sa začínala zoznamovať s netom a tak podobne ..a dnes, ked som sa rozhodla, že idem skúsiť k vám, zistila
    som, že už som tu..

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    luccuv
    Vitaj medzi nami. Skús sa rozhliadnuť po Porade - zistíš, že je to hlavná stránka (nečo podobné ako dvor ), ktorý má hore najčerstvejšie odpovede, nižšie niekoľko "budov" (podľa zamerania). Tieto sa potom delia na niekoľko "stajní" a tie na "chlieviky". No a tam potom už len hľadáš to svoje. Pokiaľ však hľadáš niečo špecifické, hore je Hľadať, tam to napíšeš a Porada sa pokúsi nájsť. Okrem toho vedľa toho je aj Pridať otázku (ak si nenašla ten svoj "chlievik"), tam otázku pridáš, určíš, do ktorého "chlievika" to šupneš a je to.

    Prídeš na to, nik predsa učený z neba nespadol (maximálne tak naši politici ).

    Katarina je offline (nepripojený) Katarina

    Katarina
    luccuv Pozri príspevok
    ja viem, ňúram sa tu už nejaký čas..sama neviem ako sa mi podarilo tu zaregistrovať pre 3 rokmi, vtedy som sa začínala zoznamovať s netom a tak podobne ..a dnes, ked som sa rozhodla, že idem skúsiť k vám, zistila
    som, že už som tu..
    To je fajn, že si našla samú seba, niekomu sa to nepodarí za celý život. Vitaj medzi nami, želám veľa pekných chvíľ strávených na porade. Riaď sa radami poraďákov uvedených v príspevkoch vyššie.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    luccuv Pozri príspevok
    skúšam, ale vidím to blede..vyzerá to nadlho..
    luccuv, ak chceš reagovať na konkrétne príspevok, stlač cituj pod ním.

    V okienku sa ti zobrazí citácia tohto príspevku. Za poslednou hranatou zátvorkou daj enter a môžeš písať ...

    Katarina je offline (nepripojený) Katarina

    Katarina
    A prečo by si vyzerala ako trdlo. Dostaneš sa do toho veľmi rýchlo uvidíš. Ak niečo nevieš pýtaj sa.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Podľa dátumu registrácie až takým nováčikom nie si. Odoslanie prvého príspevku sa vydarilo - vitaj medzi nami ...

    luccuv je offline (nepripojený) luccuv

    luccuv
    skúšam reagovať na tvoj príspevok...prepáč, určite vyzerám ako trdlo...


    Zacni tym, ze vpravo hore pouzijes vyhladavac /skus aj cez tlacitko hladat, aj cez tlacitko google.
    ZaDAVAS TAM SLOVICKA, KTORE TA ZAUJIMAJU...

    Snad niet temy, ktora este nebola na porade rozoberana, urcite najdes vela uzitocneho.
    Ak nie, zalozis si novu temu s otazkou.

    nieco na zaciatok

    luccuv je offline (nepripojený) luccuv

    luccuv
    Katarina Pozri príspevok
    To je fajn, že si našla samú seba, niekomu sa to nepodarí za celý život. Vitaj medzi nami, želám veľa pekných chvíľ strávených na porade. Riaď sa radami poraďákov uvedených v príspevkoch vyššie.
    skúšam, ale vidím to blede..vyzerá to nadlho..

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ale na príspevky predsa vie reagovať - veď aj tu reaguje - odpovedá (nie je predsa trdielko, len poraďácke ucho ).

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.