Zavrieť

Porady

pozastavena zivnost - reklamacia

"majster" mi podla mojho oka a nazoru dost dovrzal pokladku dlazby. robil mi prerabku celeho bytoveho jadra - obklady diez niesu moc ok ale to znesiem. teraz prislo na platenie a samozrejme chcem doklad a on strasne rychlo peniaze - on mi chce doklad vystavit na jeho zivnost /pricom je spolocnik v jednej s.r.o.-cke/ - v zivnostenskom registri /na nete/ ma ale zivnost pozastavenu. bude mi takyto doklad k niecomu? napr. pri reklamacii pokladky dlazby? daval som aj ohlasku drobnej stavby na mestsky urad v ktorej som uviedol, ze rekonstrukcia bude robena dodavatelsky - cize ocakavam ze stavebny urad bude chciet odomna o tom daky doklad. to je dalsia otazka? mam problem? kedze s.r.o. - cka ma v popise - zateplovanie a obkladanie fasad, jeho pozastavena zivnost ma opravnenie len na obkladanie.... fasad. vsetko ostatne je zrusene - demolacie, murarcina ... a neviem co vsetko tam este bolo.

majsterko bol doporuceny od jednej z rodiny - tak som si ho na zaciatku nepreveroval - okrem existencie tej s.r.o. - cky - moja chyba. :-/
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    prace si objednaval u zivnostnika alebo u sro? dal si nejaku zalohu? ak ano, komu? zivnost ma pozastavenu az po vykonani prac u teba alebo este pred zacatim prac?

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    staleproblem Pozri príspevok
    "majster" mi podla mojho oka a nazoru dost dovrzal pokladku dlazby. robil mi prerabku celeho bytoveho jadra - obklady diez niesu moc ok ale to znesiem. teraz prislo na platenie a samozrejme chcem doklad a on strasne rychlo peniaze - on mi chce doklad vystavit na jeho zivnost /pricom je spolocnik v jednej s.r.o.-cke/ - v zivnostenskom registri /na nete/ ma ale zivnost pozastavenu. bude mi takyto doklad k niecomu? napr. pri reklamacii pokladky dlazby? daval som aj ohlasku drobnej stavby na mestsky urad v ktorej som uviedol, ze rekonstrukcia bude robena dodavatelsky - cize ocakavam ze stavebny urad bude chciet odomna o tom daky doklad. to je dalsia otazka? mam problem? kedze s.r.o. - cka ma v popise - zateplovanie a obkladanie fasad, jeho pozastavena zivnost ma opravnenie len na obkladanie.... fasad. vsetko ostatne je zrusene - demolacie, murarcina ... a neviem co vsetko tam este bolo.

    majsterko bol doporuceny od jednej z rodiny - tak som si ho na zaciatku nepreveroval - okrem existencie tej s.r.o. - cky - moja chyba. :-/
    No asi si to nebudeš dávať do nákladov, takže by to malo byť v pohode. Hlavne že máš doklad o zaplatení. Keď príde k reklamácii, tak vytriasačky bude mať iba on. Nedovolené podnikanie a ktovie čo ešte.
    objednaval som to u chlapika ktoreho mi dohodila jedna zenska z rodiny - takze to bolo na dobre slovo bez objednavky , bez podpisu zmluvy. zalohu dostal na zaciatku tiez bez papiera - vsetko do zaplatenia zalohy prebiehalo uplne v poriadku, aj praca bola /moj nazor/ dobre odvedena a v dohodnutych terminoch. na zaciatku som mu samozrejme spomenul aj ohlasku drobnej stavby - ze budem asi potrebovat razitko alebo daky doklad a tiez som mu jasne povedal ze budem chciet po dokonceni vyuctovanie a riadny doklad - vraj neni problem - maju teraz novu s.r.o - ta ma opravnenie na vsetko. zaciatkom tohto roka porusilo /pozastavilo/ par kamaratov zivnost a spojili sa do s.r.o.

    pozastavena zivnost - reklamacia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.