Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    kabko Pozri príspevok
    Je to skvelý nápad! Ja ho už tiež mám
    no to by som chcel aj ja vediet tie vyhody nakupu na Fb kde je milion ludi ..nemas aj falosne objednacky atd? Cez aku sluzbu sa da nahrat vsetok tvoj tvoraj na facebook Dakujem za pripadne rady

    Atomer.sk je offline (nepripojený) Atomer.sk

    Systém na tvorbu eshopov a web stránok. ...viac Atomer.sk
    kabko Pozri príspevok
    Je to skvelý nápad! Ja ho už tiež mám
    No a kolko objednavok mas z neho tyzdenne?

    kabko je offline (nepripojený) kabko

    kabko
    Neviem koľko ludí príde na moju stránku a nakúpi - cez ten shop na FB, nesledujem to...
    Ja som napísal že "je to skvelý nápad. Ja ho tiež mám" - tým som myslel, že je to dobrá forma reklamy + backlinkov....etc...

    Atomer.sk je offline (nepripojený) Atomer.sk

    Systém na tvorbu eshopov a web stránok. ...viac Atomer.sk
    Z obchodneho hladiska je dobry napad to, co prinasa objednavky, nie?

    dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

    dragan.michal
    Najskôr je potrebné rozlíšiť 2 formy eshopov na FB.

    1. Katalógový systém - ktorý funguje úplne jednoducho a na FB sa len načítavajú produkty z eshopu, ale samotná kúpa prebieha už na samotnom eshope.
    2. Normálny FB shop - samotná transakcia ide priamo na FB.

    Čo sa týka už samotného obchodného významu tak dosť závisí od samotného eshopu a od spracovania na FB. Ak je na Fb eshop kde sú stovky produktov ako v klasickom eshope tak význam je malý. Ludia sa v tom nebudú hrabať. Ak tam má však niekto len to najlepšie (teda pár produktov) a vystihne "sezónu" tak im to dokáže veľmi dobre zvýšiť predajnosť.

    Viem o pár eshopoch (hlavne z CR), ktorým predaj cez FB pred a počas vianoc nenormálne vyskočil a cez FB mali hodne objednávok. Ale veľmi dôležité je stavať na tom, že FB eshop je doplnok a cieľom FB nie je hlavne predávať.

    Darmo si dáte na FB stránku eshop ak nebudete s fanúšikmi komunikovať atd. Vtedy sú to len zbytočne vyhodené peniaze.

    kabko je offline (nepripojený) kabko

    kabko
    Atomer.sk Pozri príspevok
    Z obchodneho hladiska je dobry napad to, co prinasa objednavky, nie?
    Samopochopiteľne! No dobrý nápad je aj akákoľvek forma reklamy - hlavne keď je to zadara. Či ?!

    Atomer.sk je offline (nepripojený) Atomer.sk

    Systém na tvorbu eshopov a web stránok. ...viac Atomer.sk
    kabko Pozri príspevok
    Samopochopiteľne! No dobrý nápad je aj akákoľvek forma reklamy - hlavne keď je to zadara. Či ?!
    Nie vsetky eshopy sa hodia na FB. Musi to byt specificky tovar, ktory zaujme navstevnikov FB. Pravda je vsak taka, ze na FB ludia kupovat nechodia, a preto konverzie su velmi velmi slabe oproti beznemu eshopu.

    A nie vsetko co sa zda byt zadarmo je naozaj zadarmo. Aj venovany cas urcitym ukonom treba ratat ako investiciu, ktora by sa mohla investovat do inych veci ako FB.

    kabko je offline (nepripojený) kabko

    kabko
    Súhlasím, no 10 minút venovaných vytvoreniu toho shopu na FB nepovažujem za až tak veľkú investíciu...

    matolog je offline (nepripojený) matolog

    matolog
    ja moc tymto "zadarmo" veciam nedoverujem. radsej si zaplatit za svoj vlastny obchod a mam to presne ako chcem a na svojej adrese. urcite za tym nieco je ked je to zadarmo.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.