Zavrieť

Porady

susedov pes nam roztrhal nasho psa

Stala sa nam teraz taka velmi neprijemna vec. Sused ma psa (ani neviem aka rasa, take nieco ako vlciak a okolo plota sa "natahoval" s nasim psikom, krizenec jazvecika. Zrazu ten susedov pes pretiahol popod plot- pletivo nasho a prekusil ho napoly .

Chcem sa opytat, co mozme podniknut proti susedovi. Podotykam, ze vsetko mame natocene na videu a sused dost casto hucka psa proti nam aj detom.....

Dakujem za rady.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Buď tomu človeku majetnícky povedať niečo v zmysle že zaplať "napr." 1000 eur /cena psa, ktorého by si mohla chcieť ako náhradu za svojho/, ak chceš aby sa tvoj pes ešte nejaký ten deň dožil, alebo podľahnúť rovno citom a inteligentne ho zniesť zo sveta, nakoľko má zrejme nevychovaného psa /pred pár rokmi som cvičil všelijakých psoch vrátane svojho či už PES-PES, alebo osobne som robil rukávnika psom, ku ktorým by sa normálny smrteľník ani nepriblížil /rotobull, nemecký ovčiak a pikoška-Čierny ruský teriér, a ďalší IQ-áK v podobe stredoázijského ovčiaka/...
Tiež nám pred 3 týždňami umrel náš bojovník za psie práva :-)) /Československý vlčiak s PP 10.4.1998/, a môžem len povedať že inteligentný pes NIKDY nenapadne maličkého psa, prípadne ani mláďa. Za svoj život párkrát už z papuľou odhodil menšieho psa ktorý dobiedzal, jedného dokonca spoza plota ošťal, keď si malý pes nedal povedať a bol navoľno, tak sa vliekol zakusnutý v chvoste nášmu, ktorý si normálne išiel pri nohe ako keby sa nič nedialo dokiaľ toho malého to neprestalo baviť.
najväčšia sranda bola keď išiel otec s ním na bycikli a on stihol malému dievčatku "za jazdy" na vodítku ešte z ruky vytrhnúť zmrzlinu a zožrať, alebo keď išiel brat na bycikli na vodítku a ujko s fúrikom čo išiel oproti bol zahryznutý do zadku "zajazdy" :-))))))))) no čo, nechal som sa uniesť a trochu precvičil strojopis :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

Nandrolon Pozri príspevok
no tak ty aj spolu s arizonou ste s prepáčením asi z inej planéty.
To, že arizona dokázala dobehnúť je len dôkaz toho, že pitbul sa iba trochu hral a nemal v úmysle to "dokončiť".
Tiež ma iritujú videá kde namiesto pomoci sa "natáča" ale takýmto ľuďom by som doporučil navštíviť nejaký "ostrý výcvik" buď PES-PES, alebo PES-človek, aby ste pochopili ako rýchlo vie konať pes keď chce...
nebolo by ani čas zapnúť foťák...
zas až taký rýchli pes nie... povedzme si na rovinu, určite ten susedov pes nešiel k tomu plotu po špičkách pazúrikov, neprikradol sa k ich psovi odzadu a vo vhodnej chvíli cvakol...

každý pes, keď ide zaútočiť tak to začína postojom, naježením, brechotom a bez rámusu sa to nezaobíde...
a taktiež pochybujem, že keď ich psa preťahoval popod plot, tak to určite v tichosti nebolo... ich pes sa tiež asi bránil, takže až také rýchle to určite nebolo...

na druhej strane majiteľ psa by si toho svojho mal poznať a vedieť čo sa deje na jeho dvore... napr. ja rozoznam, kedy môj doberman šteka len tak na vtákov ktoré mu oxidujú v jeho miske, a kedy šteká na niekoho pri bráne, poprípade, kedy objavil ježka/mačku...
0 0
Erika686 Erika686

Erika686 je offline (nepripojený) Erika686

pepsikova, prepac, ale ja som si vzdy vazila tvoje rady, ktore davas tu na porade, ale co je vela, to je vela.
Ked ty si supermanka, ktora dokaze preskakovat- prelietavat 2,5 m vysoky pletivovy plot, tak klobuk dole.
Mas malo informacii, ktore som dala? Tak nehnevaj sa, ze nie som schopna prilozit nejaku mapu, ako su usporiadane nase pozemky, ja som dala zakladne info a cakala som nejaku normalnu odpoved a nie ze ma tu odsudia, ze sme "chori" lebo si nahravame smrt nasho psa, aj ked som potom dodala, ze kamera je na dome...
Mame 30 a zahradu a asi si vies predstavit (vlastne nevies, pokial byvat v meste), kym z jedneho konca dobehneme na druhy...
Bezne sa stavalo, ze psy na seba vrcali ked sa stretli za plotom....

Ja nie som taka psickarka, ako mnohi mestski psickari, my mame psa a "chovame ho" bezne ako ludia maju psov na dedine...a netahaj ma , prosim ta za slovicka, ze ani neviem ako dlho mame psa...

Snad sa bude dat tato tema uzamknut, uz som pisala adminovi, lebo toto nikam nevedie....
0 0
Erika686 Erika686

Erika686 je offline (nepripojený) Erika686

Ice dive Pozri príspevok
.......na druhej strane majiteľ psa by si toho svojho mal poznať a vedieť čo sa deje na jeho dvore... napr. ja rozoznam, kedy môj doberman šteka len tak na vtákov ktoré mu oxidujú v jeho miske, a kedy šteká na niekoho pri bráne, poprípade, kedy objavil ježka/mačku...
ten sused hucka toho psa proti nasim a hucka ho aj proti nam....moje deti sa boja ist po chodniku okolo jeho plotu....
a v case incidentu bol sused pri tom a ani svojho psa nezavolal....
Toto vsetko mame z kameroveho zaznamu, preto vieme, ze bol pri tom....
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Temu uzatvaram
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať