Zavrieť

Porady

Podnikova kultura, vyvoj firiem na Slovensku, filozofia, motivacia a buducnost.

Zalozil som jednu podobnu temu, ktoru som uz aj uzavrel, avsak zaujimali by ma nazory podnikatelov, manazerov a ludi, ktory chcu zacat podnikat. Aka je Vasa filozofia, ake su Vase vztahy so zamestnancami, co vam vadi na vasich zamestnancoch, akym sposobom sa snazite napredovat a vyvijat svoju firmu ? Ako postupujete pri ohodnoteni svojich zamestnancov ? Ake su vase sny a vizie ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Ja mám s priateľkou masážny salón a máme 2 zamestnancov. 1 je na trvalý a druhá je na dohodu. Rozdelil som tvoje otázky do bodov.

    "Aká je Vasa filozofia" - poskytovať kvalitné služby za normálne ceny. Našťastie toto sa nám darí na 99%. Viem to z ďakovných mailov, ktoré prichádzajú a z toho, že máme dostatok klientov, bez toho, aby sme museli investovať do marketingu.

    "ake su Vase vztahy so zamestnancami" - skôr kamarátske a to je dosť veľký problém. ak je človek dobrý tak sa to využíva, ak je zlý, tak je označený za sviňu a karieristu, bezciťáka, atď...

    "co vam vadi na vasich zamestnancoch" - normálne majú byť od 12:00 do 18:00. Týždenne minimálne 2x končia o 17:00 a keď ich potrebujeme dlhšie, tak je fňukanie. Teda nevážia si to, že môžu ísť inokedy skôr domov. Potom sú tam choroby, čo treba preplácať a odvody. Celkovo mám pocit, že si nevážia čo majú ikeď pracujú väčšinou len 4 hodiny denne a za plat aký majú je to nič... Celkovo mať zamestnancov je veľmi ťažké.

    "akym sposobom sa snazite napredovat a vyvijat svoju firmu ?" učíme sa nové techniky a vzdelávame sa v obore. Snažíme sa komunikáciu s klientmi vylepšiť, aby sme kratšie odpovedali a pod.

    "Ako postupujete pri ohodnoteni svojich zamestnancov ?" - fixný plat či je viac, alebo menej práce. to je asi najvúčší problém, lebo si necenia, keď majú menej práce a rovnaký plat, ale keď je veľa práce, tak sa im plat zdá malý...

    Podnikova kultura, vyvoj firiem na Slovensku, filozofia, motivacia a buducnost.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.