Zavrieť

Porady

KLASIK 158 od PRODOMU

stavia alebo staval niekto z vas dom KLASIK 158 od prodomu ak ano mate nejake foto? mozte vyjadrit aj vas nazor na tento dom. dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    Je to velky dom a na to,aky chcete velky dom, si musite odpovedat sam. Konstrukcne je jednoduchy, dvojpolova stropna doska, jeden stredovy mur, klasicky sedlovy krov. Clovek by neveril, ale konstrukcne je jednoduchsi ako popularna Alfa 105. Podorys je trosicku blbo rieseny ohladom orientacie na svetove strany, ale to si viete upravit.

    mendo933 je offline (nepripojený) mendo933

    mendo933
    Dost clenity , narocny na vystavbu oblukove okna. Draha strecha , zbytocne velky a zle vyuzity pôdoris a okna to ma do kazdej strany ako polske domy.Treba na to dost siz siroky pozemok. Ja by som to nestaval ani keby neviem co bolo. Ak mas peniaze na takyto nestastny a drahy dom daj si nakreslit invidualny projekt, taketo domy sa stavali pred 10r

    DrPepper je offline (nepripojený) DrPepper

    DrPepper
    mozem vediet aky mas dom ty? rad sa necham inspirovat dakujem
    Naposledy upravil DrPepper : 02.09.11 at 09:15

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    mendo933 Pozri príspevok
    Dost clenity , narocny na vystavbu oblukove okna. Draha strecha , zbytocne velky a zle vyuzity pôdoris a okna to ma do kazdej strany ako polske domy.Treba na to dost siz siroky pozemok. Ja by som to nestaval ani keby neviem co bolo. Ak mas peniaze na takyto nestastny a drahy dom daj si nakreslit invidualny projekt, taketo domy sa stavali pred 10r
    Nech sa pozerám, ako pozerám, hovoríte vy dvaja o tom istom dome?
    http://prodom.sk/?p=projekty&project...58e5a803aee5e2

    mendo933 je offline (nepripojený) mendo933

    mendo933
    Tak na tom linku je iny dom ako som pozeral. Pozeram ze som si zmylil cisla a reagoval som na klasik 128.Tento 158 je taka klasika, styl ako aj ja stavam, len to chce par uprav a prispôsobit na pozemok. Na vystavbu je uz tento fakt jednoduchy
    Naposledy upravil mendo933 : 05.09.11 at 12:15

    KLASIK 158 od PRODOMU

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.