Zavrieť

Porady

meno pre psa

Ahojte.
Aj vďaka vám,a porade som si už plemeno vybral a teraz vás chcem požiadať o meno.
Malo by to byť meno nejakej statočnej šľachetnej rozprávkovej bytosti , hrdinu, zvieraťa...
Nechám na Vás.
Ani by som vás stým neobťažoval, ale prečítal som veľmi málo rozprávok a ...
Bude to meno pre vlčiaka. Verím, že ma zasa niekto z vás inšpiruje.

Ďakujem pekne.
Usporiadat
nikq nikq

nikq je offline (nepripojený) nikq

Pre čivavu psa by som dala meno jerry sany miky pre fenku chloe lily lola n ely sisi mya mimi sendy
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pre vlčiaka psa rozprávkové meno? Neblázni! Pre neho klasické, len vymyslieť....k jeho povahe. A žiadne Amundsen von der Ofentahl.... . A ešte - je to pes, alebo sučka?
V jednoduchosti je práve tá krása.....
Rada: meno by malo vyť také, aby sa pri vyslovení menila výška hlasu - z vyššej k nižšej hodnote.
Naposledy upravil misoft : 01.07.14 at 12:13
0 0
nikq nikq

nikq je offline (nepripojený) nikq

Hmm a chcela by som sa vas spytat strasne by som chcela mat civavu no rodici mi nechcu dovolit,byvam v byte a mam 14 neviem uz ako na nich poradte prosim
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Do rodinných vzťahov sa tu nevstupuje! O tomto si musíš podebatovať s rodičmi sama. A o psa je potrebné sa starať - neustále. A keďže (ako píšeš) máš len 14 - tak asi rozhodli, že ešte nie je vhodná doba - pretože to chce aj zodpovednosť!
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

nikq
Hmm a chcela by som sa vas spytat strasne by som chcela mat civavu no rodici mi nechcu dovolit,byvam v byte a mam 14 neviem uz ako na nich poradte prosim
Zacni chodit do utulku a venci tam psikov. ked rodicia uvidia, ako sa pekne o zvieratka staras, ci je horuco, ci leje, alebo fuka silny vietor, iste ti psika dovolia .
1 0
nikq nikq

nikq je offline (nepripojený) nikq

Dakujeem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať