Zavrieť

Porady

Da sa niekde na internete zistit aka firma exekuuje moj majetok?

Potreboval by som zistit ake firmy exekuuju majetok, dajme tomu, moj majetok. Je nejaka internetova stranka kde to zistim? dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    sklipo Pozri príspevok
    Potreboval by som zistit ake firmy exekuuju majetok, dajme tomu, moj majetok. Je nejaka internetova stranka kde to zistim? dakujem
    Priamo u exekútora, ten ti povie, na základe čoho - akého titulu vykonáva exekúciu.

    rudopp je offline (nepripojený) rudopp

    Vylúčený člen rudopp
    Chobot Pozri príspevok
    Priamo u exekútora, ten ti povie, na základe čoho - akého titulu vykonáva exekúciu.
    A predtým zvykne napísať na hlavičkovom papieri, tam si to meno prečítaš.

    sklipo je offline (nepripojený) sklipo

    sklipo
    ano to viem :-). ide o to ze je uvalenych niekolko exekucii na byt mojej krsnej. ta je prec odstahovana a nemozem na nu zohnat kontakt. a chcel by som vediet kolko je tam korun a ake firmy exekuuju. chcel by som to vyplatit a do bytu sa nastahovat. zhanam na nu kontakt a urcite ho zozeniem ale ci by sa to nedalo skor niekde zistit na nete. ako je napriklad zoznam aut na ktore sa vztahuju nekjake zavazky alebo zoznam neplaticov poistovni....neexistuje take daco pri exekuciach?

    iriska je offline (nepripojený) iriska

    iriska
    Ak sú exekúcie na byt tak na LV je väčšinou zapísané, ktorý exekútor vymáha. Ak prídeš za exekútoro a donesieš peniaze, tak by ti mohol z dobrej vôle povedať výšku pohľadávky.... závisí ako pekne sa budeš usmievať... (z vlastnej skúsenosti )

    Mgr.Shrek je offline (nepripojený) Mgr.Shrek

    právnik, ktorého baví právo =D ...viac Mgr.Shrek
    Pokiaľ ide o nehnuteľnosť zapísanú na LV, v časti C ťarchy budú uvedený všetci súdny exekútori, ktorá zriadili exekučné záložné právo. V prípade ak chceš vedieť presnú čiastku je najlepšie informovať sa priamo u nich, telefonicky alebo osobne. Upozorňujem na to, že nie všetci musia byť ochotní ti tieto informácie poskytnúť, nakoľko sú viazaní mlčanlivosťou. Ak by sa ti podarilo získať úradne osvedčenú plnú moc, pôjde to bez problémov.

    Mgr.Shrek je offline (nepripojený) Mgr.Shrek

    právnik, ktorého baví právo =D ...viac Mgr.Shrek
    iriska Pozri príspevok
    Ak sú exekúcie na byt tak na LV je väčšinou zapísané, ktorý exekútor vymáha. Ak prídeš za exekútoro a donesieš peniaze, tak by ti mohol z dobrej vôle povedať výšku pohľadávky.... závisí ako pekne sa budeš usmievať... (z vlastnej skúsenosti )
    máš pravdu, úsmev vie pomôcť

    Mgr.Shrek je offline (nepripojený) Mgr.Shrek

    právnik, ktorého baví právo =D ...viac Mgr.Shrek
    LV - list vlastníctva, ktorého výpis získaš na www.katasterportal.sk.
    Výpis je informatívny, ale to by ti malo stačiť.

    Da sa niekde na internete zistit aka firma exekuuje moj majetok?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.