Zavrieť

Porady

Nakupne poukazky pre zakaznikov

Dobry den. Chcem sa spytat ci mozem vydavat nakupne poukazky pre zakaznikov na nakup tovaru neskor u mna. Ake povolenia?, veci musi tato poukazka obsahovat?. Dakujem za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

    BIZAL
    Yancko Pozri príspevok
    Halooo da mi niekto odpoved na moju otazku?
    ludia nie su stroje...pockaj, dockas sa, mozno tu prave nie su ti, ktori vedia odpoved. kludne chod popozerat TV a neskor sa vrat

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    žiadne povolenia netreba a žiaden právny predpis nestanovuje náležitosti nákupnej poukážky... vyhotov ich tak, aby sa nedali kopírovať

    Yancko je offline (nepripojený) Yancko

    Yancko
    Dobry den. Stanovuje niejaky zakon, predpis v akej maximalnej vyske v % moze byt storno poplatok ak mi zakaznik vrati tu poukazku, nekupy si tovar za nu. Dakujem za odpoved

    Yancko je offline (nepripojený) Yancko

    Yancko
    Dobry. Ak si zakaznik u mna kupi poukazku trebars 1 dna mesiaci kedy najneskor mu musim dodat (poslat postou) moju poukazku? Dakujem za odpoved.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Stanov si to v podmienkach nákupu poukážky (do koľkých prac. dní bude doručená) a snaž sa to dodržať. Zároveň na poukážke môžeš stanoviť, do akého dátumu je platná (ale to by museli byť evidované, očíslované a mal by si mať prehľad ich distribúcie - predaja).
    BTW: pokiaľ by si si dal vyrábať vlastné poukážky, nezabudni na ochranné prvky (aspoň tri), aby sa nedali skopírovať (lebo za chvíľu by si bol na dne).
    Naposledy upravil misoft : 29.09.11 at 14:44 Dôvod: doplnenie

    Nakupne poukazky pre zakaznikov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.