Zavrieť

Porady

vzdelavací poukaz

Dobrý deň,
dcéra odovzdala vzdelávací poukaz v ZUŠ a napriek tomu žiadajú zaplatiť príspevok vo výške 27,60 eur, nakoľko tento poukaz podľa informácie učiteľa slúži ako sponzorský dar. Rada by som sa teda zorientovala, pretože si mylsím, že vzdelávací poukaz má hodnotu školného.
Ďakujem za odpoveď
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

    GabiZ
    Nella_2 Pozri príspevok
    Hodnota vzdelávacieho poukazu pre rok 2011 je 2,8€/mesiac (28€/rok).

    Ja len doplním, že vzdelávací poukaz je určený na záujmové vzdelávanie žiakov v krúžku ale nenahrádza príspevok, ktorý si ZUŠ uplatňuje.

    gabikao je offline (nepripojený) gabikao

    gabikao
    Zaroven by som ja doplnila, ze ak si ziak zaplati v zus plnu sumu, je rozumnejsie vyuzit vzd.poukaz na iny kruzok napr. v cvc alebo v skole, kde sa jeho hodnota zohladni.

    Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

    Nella_2
    Hodnota vzdelávacieho poukazu pre rok 2011 je 2,8€/mesiac (28€/rok).

    lienocka001 je offline (nepripojený) lienocka001

    lienocka001
    presne z tohto dovodu nedavam do ZUS vzdelavaci poukaz dcery... aj tak musime vsetko platit plus u nas sa plati aj zrps za kazdy odbor zvlast... /na jedno dieta/ takze poukaz sme nechali skole kde bude chodit na turisticky kruzok...

    nenarobis s tym nic.... nemas narok na ziadne zlavnenie zo sumy co sa plati zus..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.