Zavrieť

Porady

ikony na hornej lište

som sajka
Prosím ako sa dajú zmenšiť ikony na hornej lište? (minimalizovať, maximalizovať, vypnúť). Po preinštalovaní windows sú hrozne veľké. Ďakujem
Usporiadat
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Inštaloval som mnoho značiek monitorov a veľa z nich malo ako príslušenstvo CD s názvom driver-ovládač pre monitor.Samsung nie je jediný výrobca ,ktorý takéto CD s ovládačom pre monitor dodáva a nie sú tam iba informačné súbory typu .inf.Ak by to tak nebolo ,tak by Ti to Tvoj Google ani nenašiel.
http://www.nodevice.com/driver/category/Monitor.html

0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Áno, okrem *.inf (INF is a file extension associated with Setup files or Installer Script INF is a file extension associated with . Incorrect associations are the cause of many file extension errors.) sú tam aj iné súbory, napr. *.cat (Advanced Disk Catalog database file), *.ICM (The .ICM file extension is associated with imaging and printing devices and is used as a standard file to allow the same color sets to be transported from one system to another.. Incorrect associations are the cause of many file extension errors. Scan your system to prevent, identify and repair ICM file extension association errors.)

Teda žiadne ovládače (tie majú vo väčšine *.drv, *.sys), informácie o zariadení, aby OS ho správne identifikoval a GK vedela správne nastaviť výstupné parametre.
To, že k niektorým monitorom dodávajú tieto "inštalačné" CD, neznamená, že sa zavádzajú ovládače (ovládače potrebuje GK, ZK, MB, radiče - teda komponenty v PC. Monitor len zobrazuje to čo je odoslané GK), ale že sú dodané aktuálne informačné súbory, aby to OS presne identifikoval.

Pokiaľ by si si prečítal všetko na tých stránkach (zadal si len celkový zoznam, ale nešiel si do hĺbky), tak by si to zistil aj sám, že to nie sú ovládače, ale informácie.

BTW: nie som IT, ale za 30 rokov práce s počítačmi (nie je to mojou pracovnou náplňou) som sa čo-to naučil a pochopil - poznám ako-tak systém fungovania PC a OS, spracovania údajov, ovládania komponentov.
Naposledy upravil misoft : 15.10.11 at 13:20
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Pre misoft:
Aní ja nie som odborník na PC a tiež mám svoju prax,ale ak výrobca nazýva driver na monitor ,že je to ovládač na monitor ,tak nebudem písať výrobcovi ,že to nie sú ovládače na monitor ,že monitor nemá ovládače,že zavádza zákazníka ,len preto že na porade je misoft ktorému slovo driver na monitor nedá spávať.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

ja spím celkom dobre. Driver-nedriver - výrobca si môže napísať čo chce a pritom to nemusí na 100% zodpovedať skutočnosti.
0 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
misoft
PotPalo to pochopil - neexistujú žiadne ovládače, len informačné súbory (čosi ako štítok s údajmi)
No a práve tento informačný súbor je ten driver.
Čo je to Driver? Driver je program, ktorý uvádza zariadenie do činnosti.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať