Zavrieť

Porady

Chranene pracovisko

Dobry den, chcela by som sa opytat ake papiere su potrebne na hygienu aby mi dali rozhodnutie na chranene pracovisko. Nakolko uz zavazne stanovisko z hygieny mam ze cast domu v ktorom to zriadujem je vynata na podnikatelske ucely. No na UPSVAR je potrebne rozhodnutie. Prosim vas o radu. Neviem ci je nutne ist na stavebny urad a dat spravit aj proj. dokumenaciu alebo co. dakujem vsetym
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Pokiaľ máš vyňatú časť domu na podnikanie, je to v poriadku. lebo musíš predložiť buď list vlastníctva alebo nájomnú zmluvu na priestory, v ktorých budeš podnikať.
    Už len Hygienu musíš zavolať, aby prišla priestory pozrieť a vydala rozhodnutie, že sú vhodné na podnikanie / sprcha, WC, jedálenský kútik a pod/.

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    ...., že sú vhodné nielen na podnikanie, ale aj na zriadene CHD a že toto pracovisko je uspôsobené osobám s konkrétnym zdravotným postihnutím....

    erikasvk je offline (nepripojený) erikasvk

    erikasvk
    Ja uz ani sama neviem ci je to vynate. Hygiena mi napisala zavazne stanovisko ze vyhovuje s navrhom na zmenu ucelu uzivania "predajna" chranene pracovisko v RD. A v dalsom odseku je ze ziadatel je povinny pred uvedenim do prevadzky predlozit organu verejneho zdravotnictva na posludenie z hladiska vplyvu na zdravie navrh na uvedenie kancelarie do prevadzky. A tam vraj treba nieco z obecneho uradu a ja ani netusim ze co.... prosim poradte mi. dakujeeeem

    erikasvk je offline (nepripojený) erikasvk

    erikasvk
    ved som sa aj spytala ale ze na rozhodnutie je potrebne nejake vyjadrenie obce. No na obecnom chcu ze mam ist na stavebny urad a dat spravit proj. dokumentaciu a plno veci okolo toho. Potrebujem len jednu miestnost v rod. dome dat na podnikanie. boooze :-)

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    Chránené pracovisko môže byť zriadené aj v mieste bydliska osoby ZŤP (ak tomu bude zodpovedať náplň práce), nie je potrebná zmena účelu využitia na nebytový priestor. Asi od začiatku si mala ísť touto cestou.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.