Zavrieť

Porady

Excel 2003 povýšiť na Excel 2007.

Prosím poradiť či existuje možnosť krabicový Excel 2003 za nejaký poplatok povýšiť na Excel 2007.

Pri vytváraní mojich dokumentov mi to nie je zapotreby, ale zo Slovenskej sporiteľne nám poslali dokument, ktorý Excel 2003 nedokáže korektne otvoriť.


Na inom PC mám OEM Excel 2007, ale neviem dokument s makrami vytvorený v Excel 2007 uložiť tak, aby Excel 2003 nemal problém.


Ďakujem.

apo
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    V praci mam xls 2007, teda po spravnosti xlsx a doma xls 2003. Stiahla som si konvertor a nemam jediny problem.

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Ak sú v tom súbore požité funkcie, ktoré excel2003 nemá, tak ti to nepôjde. Tak isto ak je tam viac ako 256 stlpcov alebo viac ako 65536 riadkov, tak ti to excel 2003 nespracuje.
    Treba mať excel 2007 alebo lepšie excel 2010.

    Inak ako píše zk24 ti konvertor stačí.

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    apo Pozri príspevok
    ....Pri vytváraní mojich dokumentov mi to nie je zapotreby, ale zo Slovenskej sporiteľne nám poslali dokument, ktorý Excel 2003 nedokáže korektne otvoriť...
    ... no pokiaľ potrebuješ ten dokument len otvoriť, prezrieť, vytlačiť, tak načo by si kupoval upgrade (je i ten možný), v takomto prípade netreba ani konvertor, stačí mať MS Excel 2010 viewer.... http://www.msoffice-tutorial-trainin...ewer-2010.html

    Excel 2003 povýšiť na Excel 2007.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.