Zavrieť

Porady

Poradte ci sa da niečo vybaviť

Ahojte potrebujem poradit či sa nedaju vybavit nejake peniazky od statu alebo davka v hmotnej ,Tak žijeme u svokrovcou polka bytu patri priatelovi mame dceru v novembri bude mat 3 roky a som tehotna v decembri mam termin, pobbberam len rodicovksy a pridavky, priatel pred rokom prisiel o pracu tak si otvoril zivnost ale tam ziadna slava nieje nema ziadne zakazky teda ani prijem ,mame na krku hypoteku , chcem sa opytat ci by sme nemali narok na nejaku pomoc od statu lebo tak to dalej nejde , dakujem za vase odpo vede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    Dávka v hmotnej núdzi by možno prichádzala do úvahy - keďže si tehotná, tak aj trošku viac ... vybavuje sa na UPSVaR. len upozorňujem, že nie je to len tak, že prídeš a dajú!!!
    Zisťuje sa príjem spoločne posudzovaných osôb, treba doložiť, takisto majetkové pomery ... všetko nájdeš tu http://www.upsvar.sk/socialne-veci-a...ml?page_id=226

    doplnenie ... myslím tým doložiť všetky potrebné potvrdenia!! Toto niektorých odrádza
    Naposledy upravil Katy a R : 09.10.11 at 11:49
    ja nemam vobec ziadny majetok , a ani rodicov uz nemam ,a svokrovci ty nam pomahat nechcu a fakt iba z rodicovskeho prispevku sa neda,

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    KatarinaVivien Pavol Pozri príspevok
    ja nemam vobec ziadny majetok , a ani rodicov uz nemam ,a svokrovci ty nam pomahat nechcu a fakt iba z rodicovskeho prispevku sa neda,
    ale spomínaš hypotéku?
    hypoteku ma priatel na svoje meno on si pred rokom odkupoval polku bytu od jeho rodicov teda od mojich svokrovcou my byvame aj s nimi v byte a ja a ´mala tu mame len trvaly pobyt ale ja niesom vlastnička.

    Poradte ci sa da niečo vybaviť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.