Zavrieť

Porady

Ako vyprazit bravcovy rezen

Cavte..
Neviete poradit ako mam vyprazit bravcovy rezen aby bol v strede pekne prepeceny a na vrchu obalka aby bola dozlatista upecena...? Uz som skusal aj tensie kusky a stale to niejako presvihnem ze obalka je uz pripecena ale vnutro je stale este tvrde...je lepsie na velkom plameni ci na malom alebo ako? dik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

    Zuzka
    Ja zvyknem bravčevé karé naklepať, narezať a cez noc ich nechám namočené v mlieku. Pred vyprážaním ich nechám odkvapkať. Posolím ich a obalujem v trojobale. Vyprážam ich vo fritéze, sú výborné mäkké a do zlatista upečené.

    Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

    Slayer666
    Zakladne pravidlo znie: Ak mam cokolvek na povrchu pripalene a vo vnutri nedorobene, znamena to, ze som to vystavil privysokej teplote. Riesenie je jednoduche - znizit teplotu.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ja davam pri vysmazani reznov pod panvicu platnu /mam plyn/,rovnomernejsie sa vysmaza.

    Po vlozeni reznov do rozpaleneho oleja zakryjem panvicu pokrievkou,ale druhu stranu uz vysmazam volne.
    Davam mast,aj olej.

    Tiez zvyknem davat vopred do mlieka.

    Rezne su jemnucke a nadychane

    Chokma je offline (nepripojený) Chokma

    Chokma
    Tak, ono zalezi aj od toho, ake stare bolo prasiatko. Ci mas vo zvyku rezne klepat alebo nie. Mozes tiez vyskusat rychlo opiect do zlata a sup do rury s nim, aby sa vnutro lepsie prepieklo, ale zaroven nenasiaklo tolko masti.

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    Chokma Pozri príspevok
    Tak, ono zalezi aj od toho, ake stare bolo prasiatko. Ci mas vo zvyku rezne klepat alebo nie. Mozes tiez vyskusat rychlo opiect do zlata a sup do rury s nim, aby sa vnutro lepsie prepieklo, ale zaroven nenasiaklo tolko masti.
    ozaj naj br. rezne sú z karé....na okrajoch jemne narež, vyklepaj, a pomaly vypráž na oleji....po vypražení ich nedrž ba prievane, ak ich budeš ukladať jeden na druhý, zakry si ich pokrievkou a drž ich v teple.....takto sa budú na jazyku rozpúšťať....a hlavne nie zo starej svine, mladé je mladé.....

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    Mila123 Pozri príspevok
    ....a hlavne nie zo starej svine, mladé je mladé.....
    ... keby to na mäse bolo uvedené, tak vždy iba mladé

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    Stefan2005 Pozri príspevok
    ... keby to na mäse bolo uvedené, tak vždy iba mladé
    ja predajcov chápem, čo majú so starými sviňami robiť???
    ako sa ich zbaviť????
    Naposledy upravil Mila123 : 03.11.11 at 15:31

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    ked nechceš mať br.rezne suché tak nekupuj ani karé ani stehno, kúp si ten chudý sval z br. pleca a budeš mať rezne šťavnaté.

    Chokma je offline (nepripojený) Chokma

    Chokma
    Mila123 Pozri príspevok
    ja predajcov chápem, čo majú so starými sviňami robiť???
    ako sa ich zbaviť????
    Klobasky. Tie zas nie su dobre z prilis mladych sviniek.

    wynk11 je offline (nepripojený) wynk11

    wynk11
    je zvlastne ze na taku beznu temu ako su vyprazane rezne sa rozvinula dost siroka debata
    ale jasne dakujem najviac sa mi pozdava to namocenie do mlieka a prikrytie panvice a pri nizsej teplote a po upeceni prykrit v miske aby chladli pozvolnejsie a jasne ze budem hladat mladu svinu a znej si vezmem pliecko zlucim vsetky rady co ste napisali a budete vsetci chodit ku mne na rezne a potom mozme rozvinut debatu o prilohe

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Najlepšia je aj tak domáca klobása.S tou netreba robiť nič len kúsok čerstvého chlebu a horčice.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Slayer666 Pozri príspevok
    Zakladne pravidlo znie: Ak mam cokolvek na povrchu pripalene a vo vnutri nedorobene, znamena to, ze som to vystavil privysokej teplote. Riesenie je jednoduche - znizit teplotu.
    ...ale nedá sa inak ...

    ...čokoľvek ???
    ...a znížiť aj ešte teplotu ...????

    ...neblázni ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.