Zavrieť

Porady

kamenný obklad v obyvačke aj na chodbe

Ahojte, manžel chce dať všade na steny kamenný obklad alebo riadne kachličky, to kvôli deťom aby nedochytali a nemali sme stále špinavé steny. Mne to ale príde veľmi studené. Okrem toho máme už dva druhy kachličiek v kuchyni (murovaná ), a ja som za prírodné materiály napr. aj drevo. Nemáte nejaké inšpirácie , nápady, pr. fotky ako by to bolo vhodné aj pekné zároveň ??? Dikes
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Indeed Pozri príspevok
    Umyvateľné farby je NAJHORŠIE riešenie pre sokel , lebo je to riešenie definitívne,

    veľmi ťažko, ak vobec sa dá premaľovať,

    v prípade,že Vás takýto náter omrzí, tak len prekryť dreveným obkladom , alebo osekať a naniesť novú omietku.

    Doporučoval by som nie kamenný obklad, ale obklad vyrobený zo sadry s imitaciou kameň, či bridlice

    neviem sem priložiť link, no maju to v ponuke všetky stavebné markety

    je to veĺmi efektné, hlavne ak je to dobre nasvietené
    Nič v zlom ale nemali by ste písať do tém ,ktorým nerozumiete.Mám umývateľnými farbami vymaľovaný celý dom a za ten čas som nemal s tou farbou jediný problémik,a to z titulu svojej profesie viem o čom píšem.Zrovna minulý týždeň som maľoval nanovo tiež žiadny problém.Zrejme si mýlite latexové farby s akrylovými .
    https://picasaweb.google.com/1075641...71781661733810

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Umývateľné farby.Aj my sme mali deti a ešte máme a steny sme špinavé nemali.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    tiež máme umývateľnou farbou vymaľovanú chodbu no nie už kôly deťom ale kôly psovi, pri dverách má taký kúsok kde čaká po vychádzke kým sa mu utrú paciny, teraz je to v poho ak je stena ufúľaná utrie sa handrou a hotovo.minule dcére ocápala stenu farbou zo špirály, tiež sa krásne utrela handrou. tiež by som asi vymalovala celý byt. len neviem ako je to keby som ju dala do kuchyne a oprská sa od oleja, Tonko nevieš ako sa chová tá farba? dík

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Olej z nej neumyješ vsiakne do hlbky a potom už len oškriabať.Chová sa ako obyčajná farba len sa dá umyť..

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    220870 Pozri príspevok
    Umývateľné farby.Aj my sme mali deti a ešte máme a steny sme špinavé nemali.
    http://www.google.sk/#pq=kr%C3%A1lov...w=1366&bih=667

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Umyvateľné farby je NAJHORŠIE riešenie pre sokel , lebo je to riešenie definitívne,

    veľmi ťažko, ak vobec sa dá premaľovať,

    v prípade,že Vás takýto náter omrzí, tak len prekryť dreveným obkladom , alebo osekať a naniesť novú omietku.

    Doporučoval by som nie kamenný obklad, ale obklad vyrobený zo sadry s imitaciou kameň, či bridlice

    neviem sem priložiť link, no maju to v ponuke všetky stavebné markety

    je to veĺmi efektné, hlavne ak je to dobre nasvietené

    kamenný obklad v obyvačke aj na chodbe

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.