Zavrieť

Porady

Baumatic P625SS - vstavaná rúra

Ahojte,

máme doma vstavanú rúru Baumatic Pythagora P625SS. Po ukončení pečenia (napr. polhodinové pečenie pri 200 stupňoch) sa ochladzovací ventilátor hneď vypne. Viem, že na iných rúrach beží ochladzovací ventilátor ešte nejakú dobu, pokiaľ sa rúra po pečení ochladí.
Máte niekto s touto rúrou skúsenosti? Aj vám sa vypína hneď po skončení pečenia?

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    Tak po malom experimente som zistil, že:
    ochladovací ventilátor mi funguje, len keď je ľavý ovládač v polohe pečenia a pravý môže byť kľudne na nule. Ak však ľavý vypnem, vypne sa aj ten ventilátor.
    Máte niekto takúto multifunkčnú rúru? Na stránke Baumaticu mi doteraz nevedeli poradiť.

    Ďakujem

    peterkos2 je offline (nepripojený) peterkos2

    peterkos2
    My máme Moru asi tak 7 rokov a robí to isté ako tebe,len sme to nikdy neriešili,ani nebolo treba.Väčšinou po pečení manželka necháva rúru pootvorenú-alebo jednoducho daj len termostat na nulu a po čase vypni aj druhý ovládač.

    Baumatic P625SS - vstavaná rúra

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.