Zavrieť

Porady

test smrti

dobrý deň chcem sa opýtať čo hovoríte na test smrti co je na internete dá sa podla neho zistiť že ak by som sa aj naďalej takto stravoval dožijem sa len takého veku aký my tam vi píše alebo je to len nejaký klam ako zarobiť na sms dakujem
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Tweety Pozri príspevok
To nie je pravda, že nad ním stoja svätí, to je len o tom, že ani tam hore ho nechcú.
Skoro som odpadla nad týmto konštatovaním. Ja som rovnako veriaca, ale verím len sama sebe Pokiaľ však čítam aj Bibliu, Písmo sväté a všetko, čo súvisí s Bohom, tak viem, že všetci sme jeho dietky. A všetkých má rovnako rád. No a ak má rád všetkých klamárov, defrandantov, mafiáncov, zlodejov, tunelárov, vrahov, podpaľačov, tak má rad aj alkoholikov, gamblerov, narkomanov, prostitútky, homosexuálov, toť výplod každej doby. Verím, že som sa neodvolala na meno Božie nadarmo.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Aj mna? :-)
0 0
plavčík plavčík

plavčík je offline (nepripojený) plavčík

človek s dušou
Boh nás má rád všetkých a preto nám dal rozum a možnosť rozhodnúť sa! Tak ako matka miluje svoje deti a niekedy sa stane , že ju jej dieťa podreže...ale to je už...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
alabut Dnes, 12:53
Aj mna? :-)
Aj teba. Ale to ešte treba preveriť.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tak ja som to citala tiez Trest smrti
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Je pravda, že Pánbožko nás miluje všetkých, ale radšej má polepšených hriešnikov. To len tak pre Alabutka.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať