Zavrieť

Porady

BOOK KEEPER

Prosím Vás používa niekto ešte Book Keeper????????Ozvite sa
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    V dávnych časoch to bol jeden z najlepších programov na vedenie jednoduchého/podvojného účtovníctva.

    Ninna je offline (nepripojený) Ninna

    Ninna
    Bohužial pre nás zostal najlepším.Niekde na porade sa mihlo, že niekto ho ešte používa samozrejme okrem mňa.Tak znova apelujem na ľudí z porady nech sa ozve niekto...........

    babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

    Renata :-) babenko1
    skús si dať vyhľadávanie *book keeper* a určite sa ti nájdu témy, kde sa to spomínalo..
    ucetni_fantozzi
    ten soft sice nepoznam, ale rad sa oboznamim... je o nom niekde nejake info? webstranka? demo?

    Ninna je offline (nepripojený) Ninna

    Ninna
    Je to program ešte v MS DOS. niekedy to bola firma Book Keeper, ktorá robila up date. Potom nás kúpila firma Compeko, ktorá ho ďalej rozvíja.Demo na podvojné účto mám. Ale Vás Windows-ákov to určite nebude zaujímať.
    ucetni_fantozzi
    windowsaci? no to si nam ale dala... ja som napriklad aj linuxak-experimentator... :p

    a mam skusenosti, ze niekedy aj stare dosacke programy boli lepsie, ako novinky pod windowsom... takze sa kuknem na stranku tej firmy, ci nieco nezistim...

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Mňa linuxáka táto téma zaujíma, avšak čiste z osobných dôvodov ktoré ďalej komentovať nebudem.

    Ninna je offline (nepripojený) Ninna

    Ninna
    Mile rada Vám zašlem tú demo na PÚ aj ostrú na JÚ.Kto chce experimentovať.Ja nie som programátorský tip a hľadám niekoho kto tieto veci ovláda s týmto programom.

    Ninna je offline (nepripojený) Ninna

    Ninna
    Nechcú prezrádzať tajomstvá tohto softu potom by boli zbytočne platené dve ženy ktoré tam kôli tomuto programu držia. Vždy musím odoslať dáta keď niečo chcem a pri tom sú to len také veci keď mi napr.treba vymazať nulový riadok v evidencii kniha záväzkov. Rada by som to ovládala aj ja.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.