Zavrieť

Porady

Odpisova skupina-klas.produkcie

Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Vážení poraďte ako mám použiť-návod klasifikáciu produkcie stihnutú z porady pri správnom určení odp.skupiny??????
Usporiadat
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Najka
Ahojte, práve sme kúpili elektrické vŕtacie a sekacie kladivo s elektropneumatickým príklepovým mechanizmom.Viete mi poradiť, či aj to bude určené do 1 alebo 2 odpisovej skupiny?
Podľa mňa to splňa podmienky pre 1 odp. sk kod 29.41.1 ručné náradie pnematické alebo so vstavaným motorom.
Pekné ránko...
0 0
Najka Najka

Najka je offline (nepripojený) Najka

Vďaka za príspevok, ide o to, že pred 2 rokmi som mala podobné kladivo a mám ho zaradené v 2 odpis.sk.Takže teraz neviem, volala som aj predajcu, či nemajú zatriedenie zo štatistiky, ale nemajú.
0 0
Najka Najka

Najka je offline (nepripojený) Najka

Vyjadri sa ešte niekto? Prosím.
0 0
maja15 maja15

maja15 je offline (nepripojený) maja15

Ahojte, neviete mi niekto poradiť,do ktorej odpisovej skupiny mám zaradiť vybudovanie vodovodnej prípojky?
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

maja15
Ahojte, neviete mi niekto poradiť,do ktorej odpisovej skupiny mám zaradiť vybudovanie vodovodnej prípojky?
http://www.porada.sk/showpost.php?p=169984&postcount=9
0 0
Martinella Martinella

Martinella je offline (nepripojený) Martinella

Do odpisovej skupiny 3 patrí vodovodná prípojka alebo kanalizačná prípojka drobnej stavby na rozvodné siete a kanalizáciu hlavnej stavby.
Musím sa opraviť.
V zbierke zákonov č.237/2000 a č.479/2005 bolo do §139b doplnené, čo sa považuje za drobnú stavbu:
http://www.zbierka.sk/get.asp?rr=05&...zákon&ixf=160
Naposledy upravil Martinella : 20.03.07 at 07:28
0 0
s-bosorka s-bosorka

s-bosorka je offline (nepripojený) s-bosorka

Dobrý deň, prosím poraďte do ktorej odpisovej skupiny mám zaradiť vysokotlakové striekacie maliarske zariadenie?
0 0
luciana1 luciana1

luciana1 je offline (nepripojený) luciana1

Potrebujem poradiť so zaradením do odpisovej skupiny ultrazvukový prístroj na odbúravanie tuku v salóne "krásy". Nezdá sa mi 2. skupina - zdravotnícke a chirurgické zariadenia, žeby to malo niečo spoločné so zdravotníctvom?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať