Zavrieť

Porady

Dotacia od UPSVaR na prevadzku hostinca.

Caute, bol som sa informovat na UPSVaR ohladom dotacia na prevadzku hostinca, povedali mi ze tam kde budete predavat alkohol a cigarety vam dotaciu nedame. Je to tak???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    xeva je offline (nepripojený) xeva

    xeva
    Príspevky sa neposkytujú na služby v oblasti pohostinstva, dopravu a na výrobu a spracovanie komodít, uvedených v Prílohe č.I. Zmluvy o založení ES - na poľnohospodárstvo sú iné schémy pomoci.

    bimbiš je offline (nepripojený) bimbiš

    bimbiš
    BaxxterGTI Pozri príspevok
    Caute, bol som sa informovat na UPSVaR ohladom dotacia na prevadzku hostinca, povedali mi ze tam kde budete predavat alkohol a cigarety vam dotaciu nedame. Je to tak???

    Neberte ziadnu dotaciu. Nedávajú nikomu ani cent!!! iba si narobite starosti, donutia vas na zmluvu o najme, zalozit zivnost viradia vas z uradu, budete si platit zdratnu a nedostanete ani cent !!!!! Pozor !!!

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    BaxxterGTI Pozri príspevok
    Caute, bol som sa informovat na UPSVaR ohladom dotacia na prevadzku hostinca, povedali mi ze tam kde budete predavat alkohol a cigarety vam dotaciu nedame. Je to tak???
    nedávajú, ani ked sľúbia a podpíšu zmluvu. Nie sú peniaze.

    BaxxterGTI je offline (nepripojený) BaxxterGTI

    BaxxterGTI
    Dakujem za odpovede, ale mna by zaujimalo (dajme tomu ze su penize) dali by mi dotaciu na prevadzku hostina (ako som pisal hore) kde sa predava alkohol a cigarety. Lebo mne povedali ze na take nedavaju.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    no ked tak povedali, tak nedajú, či ?

    BaxxterGTI je offline (nepripojený) BaxxterGTI

    BaxxterGTI
    KEJKA Pozri príspevok
    no ked tak povedali, tak nedajú, či ?
    Ja uz neverim nikomu, preto sa pytam tu niekoho kto s tym ma skusenosti.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    je tp rôzne, na východe peniaze nemajú, majú zmluvy podpísané a dotácie mali dostať ľudia od jari. Vraj dávajú podľa dátumu podpisu zmkuvy a podľa abecedy.
    Inde zasa peniaze majú a dávajú.
    Tebe niekde, neviem kde povedali, že nedávajú, tak ak niekto z iného úradu aj reálne dostal, ty podľa mňa nedostaneš - kedže ti to povedal niekto, kto s tým má niečo do činenia.

    xeva je offline (nepripojený) xeva

    xeva
    Myslím, že tá negatívna odpoveď skôr súvisela s predmetom činnosti, na ktorú chce žiadať príspevok, dotácie chodia, aj keď ako noty na bubon a meškajú.

    BaxxterGTI je offline (nepripojený) BaxxterGTI

    BaxxterGTI
    xeva Pozri príspevok
    Príspevky sa neposkytujú na služby v oblasti pohostinstva, dopravu a na výrobu a spracovanie komodít, uvedených v Prílohe č.I. Zmluvy o založení ES - na poľnohospodárstvo sú iné schémy pomoci.
    To som chcel pocut, dakujem.

    Dotacia od UPSVaR na prevadzku hostinca.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.