Zavrieť

Porady

Oceňujem

sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Richard
aj začínam odpovedať spôsobom:

"Písanie otázok cez SS je proti etikete a princípom Porady. Na akýkoľvek dopyt takéhoto druhu nereagujem."
Richard -ja zabŕdnem trocha
pochopila som dobre vylepšenie OCEŇUJEM - je namiesto bodov? (poďakovaní?) - :p
Usporiadat
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Chachacha.... a kto alebo čo je to ten DRAK???
0 0
Ľuba Ľuba

Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

ekopo
Aj ja by som tu chcel povedať /napísať/ jeden svoj názor. Porada je stránka o účtovníctve, podnikaní, mzdách, odvodoch, zákonoch atď /z tohoto okruhu/. Bol by som za to, aby sa "súhlasy" za príspevky z "oddychových zón" nezobrazovali v hlavných témach, pretože aj tie by mali mať nejakú odbornú výpovednú hodnotu. Môže sa stať že napr. nazbieram plno súhlasov za to, že budem písať napr. o tom ako česať psa, mačku....... ale účtovníctvo som nevidel ani z rýchlika.
Pripájam sa k tomuto postrehu, niekdy sa stačí zobudiť ráno trochu skôr a napísať blahoželanie všetkým Aničkám, Marienkam ... a hneď máš súhlasov, koľko chceš.
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Možno počet súhlasov by sa vôbec nemusel zobrazovať pod nickom. Cieľom "súhlasu" bolo aby sa nevypisovali príspevky typu "súhlasím s xy" a aby hneď pri príspevku bolo možné potvrdiť (subjektívne) jeho správnosť a vidieť potvrdenie správnosti. Keď vznikalo "súhlasím", tak ešte neexistovali body, vtedy malo význam uvádzať počet súhlasov, teraz myslím, že je to zbytočné a ani tento údaj nesledujem.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať