Zavrieť

Porady

Oceňujem

sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Richard
aj začínam odpovedať spôsobom:

"Písanie otázok cez SS je proti etikete a princípom Porady. Na akýkoľvek dopyt takéhoto druhu nereagujem."
Richard -ja zabŕdnem trocha
pochopila som dobre vylepšenie OCEŇUJEM - je namiesto bodov? (poďakovaní?) - :p
Usporiadat
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
nika..mám dojem..že musíš dať bod dvom ľuďom..a až potom to zase ide
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Hlinkovx
nika..mám dojem..že musíš dať bod dvom ľuďom..a až potom to zase ide
Silvi ved ale vyššie je napísané od Richarda že stačí jeden.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
tak možno už to zase neplatí
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Hlinkovx
tak možno už to zase neplatí
Žeby tak rozprávkovo?: sľubujem, čo som sľúbil a odvolávam, čo som odvolal?
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Asi je tu naozaj rozprávkovo.
Takže zrejme všetko funguje po starom pretože som predsa len musela oceniť aj nejakú inú osobu, aj napriek tomu že na moju otázku odpovedali dve osoby, tej druhej som mohla dať bodík až po rozmýšlaní a prehľadávaní porady komu udeliť jeden bodík. Takže som ho udelila nášmu Richardovi,za novú pomôcku na porade, pretože mi prišlo nezmyslené len tak od brucha hodiť bod do pléna. Udeliť najskôr dva body a potom ohodnotiť človeka mi príde nekomplikované pre tých ktorí sú tu častejšie, tzn udeľujú viac bodov a nezaskočí ich veta najskôr musite udeliť bod niekomu inému. Odo mna daná osoba dostala bodík asi pred mesiacom, pretože mi poradila a teraz ked som potrebovala radu, teraz to bola zase ona čo mi poradila, tak prečo by som mala kvôli tomu blúdiť po porade a hľadať nejaký príspevok ktorý by som asi mohla oceniť. Takže Richard, /dúfam že to nezoberieš osobne/ ale príde mi to úplne absurdné a nezmyselné.
Pred nedávnom sa tu riešila téma a narážalo sa tu na, že bol pocit že niektorí ludia prispievajú len preto aby mali súhlasy, alebo ocenenie, a toto nie je náhodou tiež nespravodlivé oceňovanie., ked mam udelit 2 body niekam, aby som mohla oceniť osobu, ktorá si to naozaj zaslúži?
Možno ma niekto za toto odsúdi, možno nie neviem. Ale svoj názor som proste mala potrebu vyjadriť, pretože nemám rada nespravodlivosť.
Ale podľa vyššie napísaných príspevkov si myslím, že som neni jediná, ktorá znáša tento názor.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

bv_alexandra
Takže Richard, /dúfam že to nezoberieš osobne/ ale príde mi to úplne absurdné a nezmyselné.
Pred nedávnom sa tu riešila téma a narážalo sa tu na, že bol pocit že niektorí ludia prispievajú len preto aby mali súhlasy, alebo ocenenie, a toto nie je náhodou tiež nespravodlivé oceňovanie., ked mam udelit 2 body niekam, aby som mohla oceniť osobu, ktorá si to naozaj zaslúži?
Možno ma niekto za toto odsúdi, možno nie neviem.
No ak je tu len jediná osoba ktorá poradí a zaslúži si bod tak Poradu môžme zavrieť a zhasnúť svetlo.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Ja tiež súhlasím s bv_alexandrou. Keď mi niekto poradí, tak mu dám bod. Prečo by som mala hľadať niekoho, keď ten bod nie je účelový. Predsa ak mi niekto inokedy poradí, znovu mu pridelím bod.
Ale zrejme doterajšie skúsenosti nás priviedli k dnešnému stavu.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
myslím si, že pri prerábaní a blokovaní udeľovania bodíkov
Richard jednoducho nakopčil asi staršiu databázu a zostali tam to pravidlo udeľovania najprv dvom osobám nie jednej..
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Gabi03
Ale zrejme doterajšie skúsenosti nás priviedli k dnešnému stavu.
presne tak - dal som to späť (možno dočasne, možno nie); ide o to, že bodovanie využijem čochvíľa na pridelenie VIP členstva a nerád by som bol aby si dvaja navzájom dohadzovali body - žial odkedy človek robí zloty odvtedy musí byť aj obmedzovaný.
Robím to nerád a je to proti môjej vôli - ale v prospech určitej vyrovnanosti príležitostí na Porade .-) Súhlasím s Bepom, že je tu veľa hodnotných príspevkov, ktoré si body zaslúžia .-)

A netreba sa nad tým až tak rozčuľovať, veď sú to len body na ktorých tu nikomu nezáleží
Naposledy upravil Richard : 09.11.06 at 07:58
0 0
dana99 dana99

dana99 je offline (nepripojený) dana99

Ahojte. Až teraz mi došlo, že súhlasím a oceňujem nie je to isté. Ak som s niekym súhlasila (odpovedala by som rovnako) dala som "súhlasím " a teraz si nie som istá, či som nemala dať oceňujem, aby boli pridelené aj bodíky, ktoré sa budú dať na niečo využiť (v budúcnosti). Alebo aj za "súhlasím" budú dodíky?
Dana
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

dana99
Ahojte. Až teraz mi došlo, že súhlasím a oceňujem nie je to isté. Ak som s niekym súhlasila (odpovedala by som rovnako) dala som "súhlasím " a teraz si nie som istá, či som nemala dať oceňujem, aby boli pridelené aj bodíky, ktoré sa budú dať na niečo využiť (v budúcnosti). Alebo aj za "súhlasím" budú dodíky?
Dana
Súhlasím- je súhlas s príspevkom, ak ho chceš aj oceniť, tak stlačíš ešte aj oceňujem a príspievateľ poraďák dostane bodík, bodíček.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Dala som ti súhlas, a bod ti nepribudol, že? Takže za súhlasy nie sú body.
0 0
rosemary rosemary

rosemary je offline (nepripojený) rosemary

Ja si myslím, že tu nikto nie je kvôli tomu aby zbieral body. Alebo je za nazbierané body niekde zľava?
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

rosemary
Ja si myslím, že tu nikto nie je kvôli tomu aby zbieral body. Alebo je za nazbierané body niekde zľava?
To tu nikto ani netvrdil... len sme odpovedali na otázku, či je za súhlas bod. A na čo sú? Pozri si príspevky od začiatku v tejto téme.
0 0
dana99 dana99

dana99 je offline (nepripojený) dana99

Od r. 2007 by mala byť zľava na školenia (niektoré), keď som to dobre pochopila.
Ale, keď som dostala 1. súhlas, veľmi ma to potešilo, že so mnou aspoň niekto súhlasí (doma málokedy)

Dobodíkovania.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
rosemary
...je za nazbierané body niekde zľava?
Áno, je.

http://www.porada.sk/showpost.php?p=329164&postcount=2
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Pardon...

Aby sa nezabudlo aj na tých, ktorým zbieranie bodíkov ide ťažšie...:

http://www.porada.sk/showpost.php?p=332705&postcount=41
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Jozef Mihál
Pardon...

Aby sa nezabudlo aj na tých, ktorým zbieranie bodíkov ide ťažšie...:

http://www.porada.sk/showpost.php?p=332705&postcount=41
Uz som sa zľakla, že s vami zbytočne súhlasim.
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Aj ja by som tu chcel povedať /napísať/ jeden svoj názor. Porada je stránka o účtovníctve, podnikaní, mzdách, odvodoch, zákonoch atď /z tohoto okruhu/. Bol by som za to, aby sa "súhlasy" za príspevky z "oddychových zón" nezobrazovali v hlavných témach, pretože aj tie by mali mať nejakú odbornú výpovednú hodnotu. Môže sa stať že napr. nazbieram plno súhlasov za to, že budem písať napr. o tom ako česať psa, mačku....... ale účtovníctvo som nevidel ani z rýchlika.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Nebolo by zlé, keby ste sa k akciám pre bodujúcich pridali aj ďalší.

Napríklad http://www.porada.sk/t36223-relia-s-r-o.html?garpg=3 by mi mohol (mohla) poskytnúť zľavu za poskytnuté služby, keď už mám tých 1000 bodov.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať