Zavrieť

Porady

Best invest sk

vfa vfa

vfa je offline (nepripojený) vfa

Pozna niekto tuto spolocnost,sidlia v BA na Zelezniciarskej ulici,poskytuju pozicky,ma uz niekto s nimi skusenost? Dakujem
Usporiadat
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Vierka - na tvojom mieste by som cúvol. Pozri si toto:
http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=219491&SID=2&P=1
Spoločníci:
Mónika Csáki
Rózsa u. 9
Budapest 1165
Maďarsko
(od: 28.10.2011)
Mihály Cserpák
Hajós Alfréd u. 6.fsz/2
Miskolc 3524
Maďarsko
(od: 28.10.2011)
Výška vkladu každého spoločníka:
Mónika Csáki
Vklad: 2 500 EUR Splatené: 2 500 EUR
(od: 28.10.2011)
Mihály Cserpák
Vklad: 2 500 EUR Splatené: 2 500 EUR
(od: 28.10.2011)
Štatutárny orgán:
konateľ (od: 28.10.2011)
Mónika Csáki
Rózsa u. 9
Budapest 1165
Maďarsko

Vznik funkcie: 28.10.2011



Základné imanie: 5 000 EUR Rozsah splatenia: 5 000 EUR
Už len tieto údaje - neviem, neviem, ale ak by sa niečo (nedajbože) "zomlelo" - kde ich budeš hľadať? V Maďarsku?

Okrem toho - vieš ako u nich funguje to požičiavanie?
Vyberajú poplatky a z toho (možno) požičajú - ale len niekomu, väčšina utrie nos. Je to rafinovaný princíp - zaujemcovia sami sebe požičiavajú - lenže poplatok je menší ako pôžička, takže sa na jedného "šťastlivca" musia niekedy "zložiť" aj desiati!
Naposledy upravil misoft : 22.03.12 at 19:44
2 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Moja osobná rada (nezáväzná) - daj ruky preč od toho! Tieto spoločnosti pracujú na princípe financovania pôžičiek vstupnými poplatkami. Okrem toho - často boli v televízii (a aj v tlači) prípady, že bola zaplatená "záloha", očakávali pôžičku, no miesto toho dostali šeky na platenie splátok pôžičky (ktorú ani nedostali).
Záleží na tebe, ako sa rozhodneš, ale ja (na tvojom mieste) by som hľadal inde (a najmä tie, kde je nejaká záruka serióznosti a prístupu, sú na nich riadne kontakty a súhlasia údaje podľa OR).

BTW: Môj sused (skôr jeho pani) sa takto dala u istej spoločnosti (dnes už neexistuje) "nachytať". Požiadali o pôžičku 3000Sk, museli zaplatiť poplatok 500Sk s tým,že pôžička bude vybavená do30 dní. Miesto toho im prišli šeky na mesačné platby za pôžičku vo výške 250SK na dobu 3 rokov (celkovo 36 mesiacov) - výsledná suma, ktorú "mali" vrátiť bola 9000Sk (a to ani tú pôžičku NEDOSTALI!).
Naposledy upravil misoft : 23.03.12 at 15:26
2 0
mirodur mirodur

mirodur je offline (nepripojený) mirodur

Podla mna je ziggi clenom Best Investon, prihlasil sa tu a svojim čloankom múti vodu a che vyvolať zdanie toho, že je všetko v poriadku... Už len to , že je členom Porady od 25.7.2012 teda od včera a hned aj napísal super príspevok... Teda prihlásil sa len kvôli tomu aby mohol balamutiť ľudí a nahnať ďalšie ovečky do košiara.. JE to tak ako a tu písalo.. Zo vstupných poplatkov sa vyplácajú staré pôžičky.. jasné ,že to chvílu funguje,ale len dovtedy kým si majitelia nepovedia dosť a Vy sa už ničoho nedočkáte.. Ak chcete pôžičku tak prečo nepoužijete normálne fungujúce inštitúcie..SLSP, VUB,,, ja som si bral cez Cetelem a som spokojny.. Aj cez Sporitelnu..ale takéto firmičky sú podvod.. Znovu odkazujem na článok :
http://www.nbs.sk/sk/informacie-pre-...st-sk-s-r-o/bc
1 0
ayqa ayqa

ayqa je offline (nepripojený) ayqa

Prosim Vás, nerobte to ...moja teta ked mi dala precitat tu zmluvu tak som neverila ze niekto nieco take moze podpisat. Skrátim...Vam schvalia pozicku ktoru ale nedostanete ale jej splácanie od Vás budu vyzadovat...a kludne sa moze stat ze tu pozicku uz aj splatite ale nedostanete ..je to chore ale je to tak!Podvod ako hrom !
1 0
Kristina777 Kristina777

Kristina777 je offline (nepripojený) Kristina777

Dobry vecer poznam tu firmu ale je to klam, ja som si poziadala o uver potom som zaplatila 270 eur, a doteraz cakam na peniaze, poslem odstupenie od zmluvy. Ak s tym ma niekto skusenosti dajte vediat, dakujem
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

>vfa: od takejto "spoločnosti" na 100 ly (light year = svetelný rok) ďaleko!
0 0
Viera H Viera H

Viera H je offline (nepripojený) Viera H

Dobrý den, Kristna nemám skúsenosti s touto firmou, ale tiež by som chcela využiť pôžičku od nich. Tak Vás prosim o odpoved ako ste na tom teraz. Ci ste sa už dostala k peniazom alebo nie? Aj mne povedali že požičku mám schválenú, do konca mesiaca mám zaplatiť registračný poplatok a 10.4.mi vyplatia požičku. Tak teraz neviem čo urobiť. Dakujem.
0 0
bohusivy bohusivy

bohusivy je offline (nepripojený) bohusivy

Ahoj.
Odstúpila si od zmluvy?Dostala si späť peniaze?Alebo Ti dali pôžičku?Dik za odpoveď
0 0
bohusivy bohusivy

bohusivy je offline (nepripojený) bohusivy

Viera tak ako si Ty pochodila u spoločnosti Best Invest?Dik
0 0
Viera H Viera H

Viera H je offline (nepripojený) Viera H

bohusivy Pozri príspevok
Viera tak ako si Ty pochodila u spoločnosti Best Invest?Dik

Ja mam do konca marca zaplatit poplatok a v aprili 10-teho vyplatia.no skoda ze sem neodpisala Kristina ze ako pochodila
0 0
Viera H Viera H

Viera H je offline (nepripojený) Viera H

misoft Pozri príspevok
Vierka - na tvojom mieste by som cúvol. Pozri si toto:
http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=219491&SID=2&P=1


Už len tieto údaje - neviem, neviem, ale ak by sa niečo (nedajbože) "zomlelo" - kde ich budeš hľadať? V Maďarsku?

Okrem toho - vieš ako u nich funguje to požičiavanie?
Vyberajú poplatky a z toho (možno) požičajú - ale len niekomu, väčšina utrie nos. Je to rafinovaný princíp - zaujemcovia sami sebe požičiavajú - lenže poplatok je menší ako pôžička, takže sa na jedného "šťastlivca" musia niekedy "zložiť" aj desiati!



Kukala som to no pozeram ze tam nieje adresa Železniciarska13.ja som sa bola pytat na Železniciarskej.neviem co robit.povedali mi ze tie peniaze co sa davaju na zalohu tak tie pri dobrom splacani su potom odratane,t.j ze o tolko skorej splatim,viem ze taky postup ma aj ina pozickaren,ktory niesu klamari,a ty si sa tam informoval na pozicku?co ti povedali?mne povedali ze zmluva sa podpisuje pred notarom
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

nemáte záruku,že pôžičku dostanete,preč od nich.
0 0
sonny1601 sonny1601

sonny1601 je offline (nepripojený) sonny1601

Zdvavim Pani/Pana Retro333.
Chcel by som sa informovat ohladom pozicky Bestinvest ku ktorej ste pridali prispevok.
Mam zaujem si pozicat od tej spolocnosti,kedze uz vy ste pozicku dostali mozete mi podrobne popisat ako to funguje zatial mi len povadali ze ked poziadam o uver tak ho dostanem az v maji.Je ta spolocnost Ferova alebo ide iba o to aby ziskala od ludi peniaze? S pozdravom Marek V. prosim kontaktujte ma na email: sonnyone@azet.sk
0 0
Viera H Viera H

Viera H je offline (nepripojený) Viera H

retro333 Pozri príspevok
Dobry den,
rada by som sa pripojila k diskusii na túto spoločnosť. Tiež som si požiadala o pôžičku a som ju aj dostala, mala som ponúknuté dostatočné predsplátky a bola som aj vyplatená. Spoločnosť má prijateľné podmienky, preto som si aj požiadala o ďaľšiu pôžičku. Dobrá rada, treba len pochopiť ako to funguje. Samozrejme sa stávajú aj chyby a môžu vás posunúť na vyplatenie o ďaľší mesiac, ale len vy ako zákazník to viete ovplyvniť. Moja osobná skúsenosť, príjemný prístup zamestnancov, čo je veľké plus, že neskúmajú register bankovky, nebankovky/ ani exekútorov,
majú veľmi výhodné úroky a žiadne poplatky vedenie účtov.

Dobry vecer,chcem sa Vas spytat ze ci ste aj vy museli zaplatit poplatok do posledneho dna v mesiaci,ze ci sa konalo valne zhromazdenie kde bol notar,a ci Vas nacas vyplatili,moc sa bojim ze budem oklamana pretoze mam financne problemy a nerada by som si tymto este pridala dalsie.moc dakujem za odpoved .
0 0
tomek39 tomek39

tomek39 je offline (nepripojený) tomek39

Prajem dobrý deň všetkým, ktorí im už bohužiaľ naleteli alebo ešte rozmýšľajú nad tým. Prvým faktom je to, že to nie je kryté žiadnou bankou a teda je to nebanková spoločnosť. V rodine máme s nimi skúsenosť a to veľmi zlú nakoľko sme si požiadali o pôžičku vo výške 20 000€ a zmluvu sme uzavreli ešte začiatkom decembra 2011 a zaplatili poplatok za sprostredkovanie viac ako 1 000 €. Odvtedy sa nám poriadne neozvali iba začali posielať šeky na splátky a nemali sme ani pôžičku a ani poplatok za sprostredkovanie. Na odpoveď na zrušenie zmluvy sme čakali viac ako 40 dní, čo tiež nie je zákonne. Keď sme im volali ako sme na tom tak nám vždy povedali, že čakajú na rozhodnutie na valnom zhromaždení. A na záver to dopadlo tak, že ak máme nejaký problém tak sa máme obrátiť na políciu a rovno na finančnú. Teda v krátkosti na záver: uvidíme, čo nato povedia naši právnici a verím, že sa rozhýbu a nebudeme to musieť riešiť súdnou cestou. "JE TO PODVOD" !!!
0 0
euforia 17 euforia 17

euforia 17 je offline (nepripojený) euforia 17

Dobry den,ja som si tiež požiadala o uver vo february tohto roku a stale nič pitaju stale pred splatky a posielaju šek každy mesiac na zaplatenie splatky,chcela by som aby všedci podvedeny touto firmou sa našli a varovali ostatnych že su to podvodnici a podali trestne oznamenie .Som z Košic a tato pobočka je tu len od februara ,prosim napište mi ako ste dopadli,dakujem
0 0
euforia 17 euforia 17

euforia 17 je offline (nepripojený) euforia 17

Hladam podvedenych Košičanou ktory naleteli tejto firme a zaroven chcem varovať ostatnych aby sa nedali zlakať touto firmou,niektory pišu že dostali peniaze ale je to klam to si pišu sami o sebe aky su dobry ,ak naletite tak pridete aj o to čo ste našetrili a budete roky bojovať aby vam vaše peniaze vratili len poplatok je 125 eur+vyška mesačnej splatky a potom vam navrhnu pred splatky ktorymi aj tak si nepomožete,Košičania dajte ruky od nich preč všetko čo vam narozpravaju je to klam neverte im nedajte sa oklamať ako ma oklamali a naslubovali.................
0 0
tomek39 tomek39

tomek39 je offline (nepripojený) tomek39

Dobrý deň. Súhlasím s Vami, že treba varovať ostatných, aby sa nedali zlakať touto firmou, niektorí píšu, že dostali peniaze ale "je to klam" to si pišu sami o sebe akí sú dobrý ,ak naletite tak prídete aj o to, čo ste našetrili a budete roky bojovať, aby Vám vaše peniaze vrátili.

Najlepšie by bolo, aby sme sa spojili všetci zo Slovenska a podali hromadné trestné oznámenie na túto firmu i keď šanca na vrátenie vkladov je nulová, nakoľko ich základné imanie je len 5000€.
0 0
embryjo embryjo

embryjo je offline (nepripojený) embryjo

dakujem že ste reagovali na moj prispevok,odkial ste,neviem ale bude asi tažke sa skontaktovať s podvedenymi.Ako je možne že sa im taku dobu dary podvadzať ludi ,ja podam trestne oznamenie.Bolo mi povedane že peniaze ktore som investovala možem vymahať po 5 rokov,bolo by dobre keby do košic prišli z lamparne za tou firmou,napišem do lamparne.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať