Zavrieť

Porady

Registrácia do katalógov - ktorá firma je najlepšia?

Čaute, u ktorej firmy si mám dať zaregistrovanie do katalógov? Ktorá je najlepšia a má najlepšie ceny?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    Ja žiadne katalógy osobne neuznávam. S registráciou by som bola opatrná. A zvlášť do tých zahraničných....

    Atomer.sk je offline (nepripojený) Atomer.sk

    Systém na tvorbu eshopov a web stránok. ...viac Atomer.sk
    Co konkretne si slubujes od registracie do katalogov? Aky prinos ocakavas?

    Skus www.manreg.cz.

    kezeso je offline (nepripojený) kezeso

    obchodník kezeso
    Tomu nerozumiem, chceš platiť za niečo, čo je zdarma?
    Máš web? Asi áno. Zaregistruj sa do vyhladávačov, nič to nestojí.
    Ak myslíš katalógy a vyhľadávače, áno, dá sa to zadarmo. Pokiaľ je na to čas. Skúšal som si registrovať blog pred pár rokmi. Je to náročné na čas, hlavne nájsť si zoznam katalógov, ktoré naozaj fungujú a nie sú len stále online bez administrátora.

    Máš dve možnosti: Buď si to spravíš sama, či teraz alebo v budúcnosti, alebo.... firma? V žiadnom prípade. Do firmy nikdy nepíš a nechci. Na nemenovanom zľavovom portáli bola táto služba za 65 EUR a to vraj vrátane zľavy 60 percent. A predali to 14 krát. Je to blbosť, pretože hocijaký skúsenejší študent ti to spraví pod 5 EUR.
    For example http://www.jaspravim.sk/tomaso/ja-za...gov-v-sr-32979 tu je dobré hodnotenie a spokojnosť. Cena je dobrá. Ale oveľa lepšie máš, kebyže trochu pogoogluješ, nájdeš katalogy a v nich vždy to políčko - PRIDAŤ ODKAZ a máš to ZADARMO. Ale nikdy nie firma. Preplatíš sa na nich, oni vedia že ak to ponúkajú a majú to ako bokovku, niekto sa chytí a neoveruje. Akákoľvek cena za slovenské katalógy nad 20 EUR je nechutné zdieračstvo. Na Slovensku existuje údajne len 60 katalogov.

    Registrácia do katalógov - ktorá firma je najlepšia?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.