Zavrieť

Porady

ALFA - Dodací list bez cien za pouzity material

Priatelia,
je mozne vystavit v ALFA dodaci list, kde bude len pocet kusov a nazov pouziteho materialu? Potrebujem totiz k fakture dolozit aj dodaci list, avsak DL obsahuje aj ceny a to ja nemozem akceptovat, nakolko fakturujem jednu sumu, v ktorej je zapocitany aj material. (Priklad: namontujem radiator, ktory som kupil za 3000 Sk a za montaz zoberiem 1000 Sk, takze fakturu urobim na 4000 Sk a chcem mat DL na ktorom bude uvedene, ze som mu dodal 1ks radiator).
Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    slnko je offline (nepripojený) slnko

    slnko
    toto sa dá vyriešiť tlačou. Teda urobíš DL aj s cenou, ale pri tlači si vyberieš tlačovú zostavu "Profesionál bez cien".

    vaanja je offline (nepripojený) vaanja

    vaanja
    slnko
    toto sa dá vyriešiť tlačou. Teda urobíš DL aj s cenou, ale pri tlači si vyberieš tlačovú zostavu "Profesionál bez cien".
    Taku zostavu tam nemam. Pri tlaci DL mam v ponuke:
    Profi
    Profesionál s kódom JK
    Profi - NEMČINA
    Profi - ANGLIČTINA

    Mam ALFA 11.50. Ako tam dostanem tu zostavu Profesionál bez cien?

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    vaanja
    Taku zostavu tam nemam. Pri tlaci DL mam v ponuke:
    Profi
    Profesionál s kódom JK
    Profi - NEMČINA
    Profi - ANGLIČTINA

    Mam ALFA 11.50. Ako tam dostanem tu zostavu Profesionál bez cien?
    Profesionál bez cien je v Omege. Alfa takúto možnosť nemá (v.11.52).

    vaanja je offline (nepripojený) vaanja

    vaanja
    slnko
    Je to v najnovšej verzii 12.00.
    tak som otestoval start verziu 12.02 (ci mam koli tej zostave kupovat podporu) a musim povedat, ze mate pravdu, je tam taka zostava, ALE LEN AK STE PLATCA DPH t.j. ja ako fyzicka osoba neplatca DPH sa k nej asi nedostanem... nechapem preco.

    slnko je offline (nepripojený) slnko

    slnko
    no máš pravdu, pri neplatiteľovi DPH takáto zostava nie je, to som nevedela ani ja. Asi preto je iba pri platiteľovi, že sa tam nachádza aj stĺpec DPH. Podľa mňa treba požiadať Kros, aby dorobili takúto zostavu aj pre neplatiteľa. Zatiaľ by som to použila tak, že na tú chvíľku, kým si vytlačím DL si prepnem v Režime účtovania, že som platiteľ a potom si to zasa vypnem.

    ALFA - Dodací list bez cien za pouzity material

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.